Skip Navigation Links

DOSTĘP DO DANYCH PRZEZ INTERNET USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

DOSTĘP DO DANYCH PRZEZ INTERNET - Dostęp do danych przez www
http://www.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?oprogramowanie=dostep-do-danych-przez-www
http://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/default.aspx?c=648
Dostęp do danych przez internet - Metody statycznego udostępniania informacji tekstowej na internetowych witrynach www należą do najprostszych. Z punktu widzenia aplikacji biznesowych konieczne jest dynamiczne aktualizowanie stron, na których informacja odzwierciedla stan serwera podłączonej bazy danych. Jest ona na bieżąco modyfikowana, a wyświetlane informacje oddają stan momentu żądania usługi przez klienta.
DOSTĘP DO DANYCH PRZEZ INTERNET

Pojawienie się nowych technologii postawiło projektantów oprogramowania oraz projektantów serwisów internetowych i intranetowych przed problemem wyboru tej najwłaściwszej. Przed zarządcami systemów stanęły problemy zapewnienia właściwego poziomu wydajności i ochrony zasobów znajdujących się w sieci.

W chwili obecnej najpopularnijsze rozwiązania do PHP i ASP.net

Microsoft od początku powstania mocno reklamował swoje rozwiązanie Active X jako najlepsze narzędzie do projektowania aplikacji internetowych.

Bardzo dużo ciekawych rozwiązań przy łączeniu aplikacji baz danych ze stronami www daje możliwość zastosowania języka Java. Aplikacja Javy może działać niezależnie od serwera.

Użytkownicy, wykorzystując przeglądarkę przystosowaną do interpretacji Javy lokalnie przetwarzają aplety zawarte w dokumentach HTML na serwerze. Aplety są plikami niewielkimi więc ich transfer nie obciąża sieci. Wykorzystując aplety Javy do podpinania baz danych łatwo jest zauważyć dużą elastyczność tego języka.

<
DOSTĘP DO DANYCH PRZEZ WWW SKLEP INTERNETOWY HTML SERWERY WWW.
DOSTĘP DO DANYCH PRZEZ INTERNET - Dostęp do danych przez www
 
2
G