Skip Navigation Links

CORAX SYSTEM ERP WSPOMAGANIE PRODUKCJI SQL SERVER USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

CORAX SYSTEM ERP WSPOMAGANIE PRODUKCJI SQL SERVER - Produkcja
http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=produkcja&erp=9360101057365
http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=produkcja&erp=9360101057365
Produkcja - Produkcja to moduł systemu humansoft CORAX, który dostarcza przedsiębiorstwom produkcyjnym narzędzi automatyzujących przebieg procesów wytwarzania.
PRODUKCJA

Produkcja to moduł systemu humansoft CORAX, który dostarcza przedsiębiorstwom produkcyjnym narzędzi automatyzujących przebieg procesów wytwarzania.

Moduł Produkcja Umożliwia realizację zleceń produkcyjnych w oparciu o długo i krótkoterminowe plany produkcyjne oraz produkcję „pod zamówienie”. Przy jego pomocy możliwe jest również wykonanie prostej kompletacji. Automatyzuje wszelkie czynności związane z rozchodem surowców na produkcję oraz przychodem na magazyn wyrobów gotowych. Udostępnia mechanizmy pozwalające wyprodukować wyrób a w razie potrzeby, dokonać jego demontażu i zwrotu surowców na magazyn. Pozwala ewidencjonować powstałe w trakcie produkcji odpady.

Corax produkcja dostarcza różnorodnych raportów i zestawień umożliwiających sprawowanie kontroli nad aktualnie prowadzonymi zleceniami produkcyjnymi, a także planowanie dalszej produkcji.

<
CORAX SYSTEM ERP WSPOMAGANIE PRODUKCJI SQL SERVER.
CORAX SYSTEM ERP WSPOMAGANIE PRODUKCJI SQL SERVER - Produkcja
 
C
J
V
X
XML