Skip Navigation Links

CHMURA PRYWATNA CLOUD COMPUTING MICROSOFT WINDOWS 2012 SERVER USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

CHMURA PRYWATNA CLOUD COMPUTING MICROSOFT WINDOWS 2012 SERVER - Chmura prywatna
http://www.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?oprogramowanie=chmura-prywatna
CHMURA PRYWATNA - Rozwiązania chmury prywatnej firmy Microsoft są oparte na rozwiązaniach Windows Server i System Center.
CHMURA PRYWATNA

Dla wielu nowych firm korzystanie z chmur obliczeniowych rozpoczyna się od wdrożenia chmury prywatnej. Chmura prywatna firmy Microsoft całkowicie zmienia sposób, w jaki Twoja firma dostarcza i wykorzystuje usługi IT. Dzięki chmurze prywatnej Microsoft Twoje centrum danych staje się w pełni funkcjonalną infrastrukturą z optymalnie zarządzanymi usługami aplikacji.

Bez względu na to czy korzystasz z własnego, czy hostowanego rozwiązania, chmura prywatna zapewnia skalowalność i elastyczność, które są niezbędne do zmiany sposobu dostarczania usług.

Chmura prywatna to rozwiązanie dostępne w formie usługi oparte na zasobach dedykowanych dla Twojej firmy zarówno tych znajdujących się lokalnie jak i na zewnątrz organizacji.

W chmurze prywatnej zasoby z różnych lokalizacji są połączone, co pozwala na osiągnięcie większej wydajności i elastyczności.

W środowisku chmury usługobiorcy i usługodawcy zamawiają usługi IT oraz je konfigurują i zarządzają nimi, wykorzystując interaktywny portal lub system, który umożliwia zautomatyzowane dostarczanie zasobów.

Chmura prywatna firmy Microsoft stworzona w oparciu o system Windows Server 2008 R2 Hyper-V i System Center jest kluczowym elementem strategii firmy Microsoft w dziedzinie chmur obliczeniowych. Pozwala na stworzenie dedykowanego środowiska chmury, które zupełnie zmienia sposób dostarczania usług IT.

;

źródło: microsoft.com

<
CHMURA PRYWATNA CLOUD COMPUTING MICROSOFT WINDOWS 2012 SERVER.
CHMURA PRYWATNA CLOUD COMPUTING MICROSOFT WINDOWS 2012 SERVER - Chmura prywatna
 
X
XML