SYSTEMEM

Odszukano artykuły zawierające frazę systemem

Moduł integracyjny


Program Spedycja.net może posiadać moduł integracyjny z SYSTEMEM magazynowym

integracja corax erp | integracja z programem magazynowym | integracja z systemem sap |

Integracja z systemem ERP


Moduł spedycja, jest zewnętrznym programem służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie spedycji towarów

integracja corax erp | integracja hermes sql | integracja z sap za pomocą xi |

Integracja programu z systemem ERP


Integracja programu Studio CMMS.net z SYSTEMEM klasy ERP, np. SAP R3

dokumenty systemu cmms | foto programu cmms.net |

Integracja Corax ERP
Integracja programu magazynowego z SYSTEMEM Corax ERP

Programowanie Windows CE
Użytkownicy urządzeń mobilnych z SYSTEMEM Operacyjnym Windows CE potrzebują specjalnego oprogramowania dla systemu Operacyjnego Microsoft Windows CE

Integracja HermesSQL
Integracja programu magazynowego z SYSTEMEM HermesSQL firmy Humansoft

Integracja ENOVA
Integracja oprogramowania Studio Magazyn WMS.net z SYSTEMEM ERP ENOVA firmy Soneta z Krakowa

Integracja z systemem ERP
Integracja programu Studio CMMS.net z SYSTEMEM klasy ERP, np. SAP R3

Programowanie Windows Mobile
Środowisko .NET do urządzeń mobilnych czyni z komórek z SYSTEMEM Microsoftu istny raj dla programistów. Do napisania pierwszego programu wystarczy chwila zastanowienia, a dobrą aplikację można przygotować w ciągu kilku dni.

Windows CE HandheldPC 2.x
Windows CE 2.0 powitał świat z dużo większą liczbą obsługiwanych peryferii i nowym sposobem programowania, co ustanowiło Handheldy najbardziej zaawansowanymi urządzeniami PDA w tamtych czasach. Pierwsze urządzenie z tym SYSTEMEM zawitało w sklepach trzynastego października 1997. Ta wersja systemu pracowała jednocześnie na wyświetlaczach HalfVGA (640x240 punktów) jak i VGA (640x480 punktów) przy maksymalnie 24-bitowym kolorze. Powiększono też ograniczenie wielkości jednego pliku do 4Mb i dodano czcionki True Type. Dodatkowo w wersji 2.10 dołączono obsługę kart sieciowych (ale tylko zgodnych z NE2000). Wersja 2.10 dodała także obsługę USB, FAT32, powiększyła ograniczenie wielkości pliku do 16MB i wprowadziła używany nawet w najnowszych pocketach panel SIP (Software Input Panel, klawiaturę ekranową). .

Windows CE HandheldPC 3.x
Podczas pracy nad nowym SYSTEMEM, Microsoft skupił się bardziej na jego młodszym dziecku, systemie PocketPC 2000. Owocem tego było nowe jądro, które napędzało zarówno Windows CE jak i Windowsa PocketPC. Z tego powodu większość programów w nowym systemie pozostała przeniesiona prosto z Windows CE H/PC Profesional 3.0. Jednak samo jądro wniosło bardzo dużo w system. Tym razem Microsoft skupił się na szybkości i niezawodności, co stało się jego nową strategią. W sklepach zawitały nowe urządzenia mogące udźwignąć bardziej wymagające i rozbudowane programy. Jednym z najbardziej znanych urządzeń z H/PC 2000 jest HP Jornada 720. Po wydaniu tego systemu Microsoft przerzucił znakomitą większość programistów do ulepszania systemu PocketPC 2000. .

Windows CE .net (4.x)
Od tej wersji z SYSTEMEM zintegrowano .NET Compact Framework. Z ciekawszych zmian pojawiło się możliwość zmiany kolorystyki systemu, pakiet PocketOffice został ograniczony do samego Wordpada. Dla tego systemu istnieje oprócz przeglądarki PocketIE wersja b>Internet Explorer/b>a prawie w 100% zgodna z "dużym" IE 5.5. Od wersji .net 4.2 system korzysta z nowej powłoki (shella) która choć wygląda jak poprzednie wersje, to jest ściśle połączona z przeglądarką internetową Od tej wersji pojawił się znany głównie z nawigacji PNA podział CE na wersję "Core" i "Professional". Core to tylko podstawowy system, z reguły posiadający tylko shella (Explorer) i nakładkę producenta. Professional zawiera za to dodatkowe programy .

Office Mobile
Zarządzaj mobilnym biurem dzięki programowi Office Mobile Telefon z SYSTEMEM Windows ma wbudowany program Microsoft Office Mobile,*dzięki któremu masz dostęp do aplikacji, których używasz na co dzień, takich jak Word, Excel, PowerPoint czy OneNote. Bez konieczności siedzenia przy biurku możesz więc rozpocząć obliczenia, sporządzić listę spraw do załatwienia czy zająć się przygotowywaniem prezentacji.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl