STRON

Odszukano artykuły zawierające frazę stron

Zasady pozycjonowania stron internetowych


Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization - SEO; zwana także pozycjonowaniem, ang. Web Positioning) - działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

pozycjonowanie google | pozycjonowanie stron internetowych |

Pozycjonowanie stron w internecie


Za pomocą autorskiego rozwiązania (internetowa aplikacja asp.net) oferujemy rozwiązanie skutecznie podnoszące pozycje w rankingu wyszukiwarki google.

obsługa informatyczna | pozycjonowanie google | zasady pozycjonowania stron internetowych |

Pozycjoner .net


Pozycjonowanie STRON internetowych jest zajęciem żmudnym, w celu zwiększenia łatwości dostępu do wybranej witryny www stosuje się zabiegi zwane pozycjonowaniem


Strony www


Projektowanie STRON Internetowych, sklepów Internetowych witryn biznesowych oraz aplikacji webowych.


Tworząc strony www


Każdy programista aplikacji WWW lub twórca serwisów internetowych zastanawia się nad wyborem środowiska programistycznego. Jako jeden z wielu kryteriów brana jest cena produktów.

usługi programistyczne |

Hosting


W naszej ofercie dla klientów biznesowych znajdują się usługi związane z hostowaniem serwerów i usług internetowych.

usługi informatyczne |

Pozycjonowanie stron www


Pozycjonowanie STRON rozpoczęło się wraz z rozwojem pierwszych wyszukiwarek internetowych.


Cykl życia strony internetowej


Cykl życia STRONy internetowej zależy od konfiguracji aplikacji internetowej.


Arkusze stylów CSS


Kaskadowe arkusze stylów (CSS z ang. Cascading Style Sheets) to rodzaj języka skryptowego, interpretowanego po STRONie przeglądarki klienta, służącego do opisu wyglądu poszczególnych elementów STRON internetowych.

javascript |

Statystyki pozycjonowania stron


Badanie skuteczności pozycjonowania STRON internetowych wykonujemy w oparciu o narzędzia google oraz STAT24


stron
stronstron
AJAX
AJAX (ang. Asynchronous JavaScript and XML, Asynchroniczny JavaScript i XML) – technika tworzenia STRON internetowych

Desktop
Rozwiązanie SoftwareStudioDesktop (SSD) pozwala na pracę w okienkach przypominającą korzystanie z systemu Windows oraz łatwą konfiguracje menu widocznego na pulpicie, jak również na konfigurację szybkiego dostępu do rejestrów wybieranych z menu START oraz menu nawigacyjnego znajdującego się po prawej STRONie ekranu.

Statystyki pozycjonowania stron
Badanie skuteczności pozycjonowania STRON internetowych wykonujemy w oparciu o narzędzia google oraz STAT24

Platforma bazodanowa
SQL Server jest idealną bazą danych dla STRON i aplikacji internetowych.

Arkusze stylów CSS
Kaskadowe arkusze stylów (CSS z ang. Cascading Style Sheets) to rodzaj języka skryptowego, interpretowanego po STRONie przeglądarki klienta, służącego do opisu wyglądu poszczególnych elementów STRON internetowych.

Przyjęcie towaru do magazynu
Przebieg procesu rozpoczyna się od odbioru i przyjęcia towaru. Przychód do magazynu może nastąpić jako dostawa z zewnątrz bądź z wewnątrz przedsiębiorstwa. Dokumenty oznaczone symbolami Pz, PI i Zz odnoszą się do dostaw z zewnątrz. Przyjęcie polega na skontrolowaniu <strong>STRONstrong>y formalnej tj. zgodności dostawy z zamówieniem, wystawieniu dowodu przychodu. Pz przyjęcie towaru z zewnątrz od dostawcy krajowego PI przyjęcie towaru z zewnątrz od dostawcy zagranicznego Zz korekta do przyjęcia Pz.

Bilans otwarcia
Jak wcześniej wspomniano bilans otwarcia traktowany jest przez system jako normalny okres o numerze 00. Nie istnieje więc dodatkowy dokument o nazwie Bilans otwarcia. Ustalenie bilansu otwarcia polega na sporządzeniu odpowiedniego dokumentu PK (np. w rejestrze PK/BO) i zaksięgowaniu go na okres 00. Na jednym dokumencie PK wprowadzamy salda wszystkich kont. Sumy zapisów po <strong>STRONstrong>ie WN i MA powinny być równe sobie (zbilansowane), dopiero wtedy dokument będzie można zaksięgować. Zamknięcie bilansu otwarcia podlega normalnym regułom zamykania okresów. Dopóki okres 00 nie jest zamknięty, dopóty można dopisywać i korygować zapisy na dokumencie PK. Wprowadzanie ręczne bilansu otwarcia dokumentem PK jest sensowne tylko podczas wdrażania systemu. Temat ten został opisany w rozdziale dotyczącym wdrożenia.

Windows CE 1.x
W listopadzie 1996 roku do sklepów trafiły dwa pierwsze Handheldy - NEC MobilePro 200 i Casio A-10. Windows CE 1.0 stał się pierwszym krokiem Microsoftu w <strong>STRONstrong>ę urządzeń klasy PDA. Firma HP produkująca opartą na systemie DOS serię komputerków przenośnych LX też postawiła na WindowsCE. Wprowadziła ona używaną do dziś jako standard w handheldach rozdzielczość HalfVGA (PółVGA, 640x240 punktów). Microsoft wydał jeszcze WindowsCE 1.01 (znany także jako 1.0a), który wprowadził obsługę języka japońskiego.

Windows Mobile 6.5
W systemie Windows Mobile 6.5 widzisz powiadomienia nawet wtedy, gdy jesteś w trakcie rozmowy lub gdy Twój telefon jest zablokowany. Widzisz nowe wiadomości e-mail i wiadomości tekstowe, nieodebrane połączenia i powiadomienia poczty głosowej, jak również informacje o dacie i godzinie oraz o kolejnych spotkaniach w kalendarzu. Ponadto dodano nową wersję b>Internet Explorer/b> Mobile, która zapewni Ci pełnię wrażeń podczas przeglądania <strong>STRONstrong> internetowych. Dzięki możliwości dostosowywania ekran bieżący umożliwia dostęp do ulubionych programów za pomocą jednego kliknięcia .

DPD
Firma spedycyjna DPD jest jedną z wiodących firm kurierskich w Europie – jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Posiadamy bardzo sprawną sieć transportową i ponad 500 własnych oddziałów w 40 krajach. Oprócz tego oferujemy indywidualne rozwiązania umożliwiające naszym klientom szybkie dotarcie do głównych obszarów biznesowych na całym świecie. DPD zapewnia Klientom osobę kontaktową oraz odpowiednie narzędzia. Firmy regularnie wysyłające duże ilości przesyłek uzyskają kompleksowe wsparcie ze <strong>STRONstrong>y lokalnego oddziału DPD. Istnieje również możliwość nadania przesyłki w oddziale lub przez Internet – wtedy odbierze ją kurier DPD.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl