PROGRAMOWANIA

Odszukano artykuły zawierające frazę programowania

Produkcja oprogramowania dla firm


SoftwareStudio - producent oPROGRAMOWANIA dla firm - zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania naszych rozwiązań. Zajmujemy się produkcją oPROGRAMOWANIA dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server, SQL Server 2008/2012.


Analiza przedwdrożeniowa oprogramowania archiwizacji


Analiza przedwdrożeniowa oPROGRAMOWANIA. Każde poważne przedsięwzięcie wymaga dobrego przygotowania, zaplanowania działań, dlatego przed wybraniem i wdrożeniem systemu informatycznego proponujemy wykonanie usługi analizy przedwdrożeniowej. Usługa ta polega na udokumentowaniu potrzeb użytkowników i wymagań od systemu który ma zostać wdrożony.


Instalacja oprogramowania magazynowego


Instalacja i konfiguracja systemu magazynowego WMS wymaga odpowiedniego sprzętu i oPROGRAMOWANIA. Zalecanym środowiskiem są serwery Microsoft w środowisku wirtualnym np. na VMware. Instalacja systemu WMS powinna być wykonana przez wyspecjalizowanego pracownika działu IT znającego rozwiązania IIS Server + SQL Server.


Serwer wymaga oprogramowania Windows Server


Serwer wymaga dobrego oPROGRAMOWANIA, tylko wtedy będziesz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości

platforma reklamacyjna | program do prowadzenia magazynu | program magazynowy |

Wdrożenia systemu ENOVA


Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest tworzenie oPROGRAMOWANIA dla firm oraz wdrażanie systemów klasy ERP - a w szczególności ENOVA firmy Soneta z Krakowa.

systemy it |

Usługi programowania Poznań


usługi informatyczne programowanie


Wdrożenie oprogramowania


Prace wdrożeniowe programu reklamacyjnego RMA obejmują konfigurację i dostosowanie oPROGRAMOWANIA do konkretnych potrzeb użytkowników systemu. Wdrożenie realizowane jest na podstawie dokumentacji ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA.


Programowanie


Usługi PROGRAMOWANIA


Cennik oprogramowania enova


Oprogramowanie enova licencjonowane jest wg kilku poziomów oznacoznych kolorami, brązowym, srebrnym, złotym i platynowym.


Hosting oprogramowania


Hosting oPROGRAMOWANIA jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług.


programowania
programowaniaprogramowaniaprogramowania
Personalizacja
Personalizacja, czyli dostosowanie programu do własnych potrzeb i wymagań

Magazyn wysokiego składowania
Oferowane rozwiązania dedykowane są w różnych wariantach, w tym do prowadzenia magazynu na potrzeby własnej firmy - ewidencja ilościowo wartościowa. Magazyn wysokiego składowania wymaga dedykowanego oPROGRAMOWANIA do używania na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Produktywność programistów
Jedną z głównych przeszkód podniesienia wydajności programistów był brak zintegrowanych narzędzi do tworzenia aplikacji oraz wyszukiwania i kontroli błędów (debugowanie) oPROGRAMOWANIA do przetwarzania danych.

Software Maintenance
Świadczenie usługi Software Maintenance dla oPROGRAMOWANIA

Aplikacje Windows - programy WINDOWS
Programy dla Windows w technologii dot net język PROGRAMOWANIA c#

Zastosowanie systemu informatycznego w magazynie
Rozwiązania typu WMS służą koordynowaniu prac magazynowych. Są to wysoce wyspecjalizowane systemy usprawniające wszystkie procesy, które zachodzą w magazynach. Mają one duże znaczenie przede wszystkim dla Operatorów (usługodawców) logistycznych, obsługujących w swoich magazynach i terminalach codziennie dużą liczbę zróżnicowanych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do wielu odbiorców. W firmach świadczących usługi logistyczne systemy WMS stanowią często technologię wspierającą działanie systemu zarządzającego klasy ERP. Pomiędzy tymi systemami powinna funkcjonować sprawna wymiana danych, oparta na ujednoliconych standardach przekazywania informacji. Nowe klasy oPROGRAMOWANIA zapewniają zwykle obsługę zróżnicowanych danych w poszczególnych podsystemach informatycznych przedsiębiorstw i swobodne przenoszenie ich z modułu do modułu. To z kolei pozwala na całkowite automatyzowanie ruchu produktów w magazynach z wykorzystaniem oPROGRAMOWANIA WMS. Niektórzy dostawcy systemów ERP oferują funkcjonalność WMS jako jeden z modułów integralnie wbudowanych w pakiet ERP lub obsługują ją częściowo w ramach modułów gospodarki magazynowej. /www.wikipedia.pl/.

Zastosowanie programu magazynowego WMS
W firmach świadczących usługi logistyczne systemy WMS stanowią często technologię wspierającą działanie systemu zarządzającego klasy ERP. Pomiędzy tymi systemami powinna funkcjonować sprawna wymiana danych, oparta na ujednoliconych standardach przekazywania informacji. Nowe klasy oPROGRAMOWANIA zapewniają zwykle obsługę zróżnicowanych danych w poszczególnych podsystemach informatycznych przedsiębiorstw i swobodne przenoszenie ich z modułu do modułu. To z kolei pozwala na całkowite automatyzowanie ruchu produktów w magazynach z wykorzystaniem oPROGRAMOWANIA WMS. Szczególnym zadaniem realizowanym w ramach systemów WMS jest bezbłędna lokalizacja towarów w magazynie oraz kontrola przebiegu obrotu magazynowego. System dostarcza informacji dotyczących stanu magazynowego według wielu różnych kryteriów oraz umożliwia sprawną lokalizację każdej partii towaru i każdej pojedynczej przesyłki. W systemie WMS Operator może wygenerować odpowiednią etykietę i oznaczyć nią jednostki towarowe lub w momencie przyjmowania towaru do magazynu przyjąć do systemu informacje zawarte na etykiecie nadanej jej wcześniej przez inny podmiot.

Wyposażenie magazynu
Oferta obejmuje dostawę i instalację, sprzętu wraz z materiałami eksploatacyjnymi do systemów ADC (Automatic Data Capture) - automatycznego identyfikowania, przechwytywania i gromadzenia danych występujących w procesach logistyczno – magazynowych. Optymalny dobór urządzeń i oPROGRAMOWANIA, z szerokiego spektrum producentów, dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów oraz doradztwo i obsługę serwisową wchodzą w zakres usługi. Z punktu widzenia pracowników w magazynie oferujemy dostawę, montaż i uruchomienie drukarek kodów kreskowych, skanerów oraz terminali radiowych.

Identyfikacja RFID
Karta zbliżeniowa RFID łatwo zmieścić w kieszeni ubrania roboczego, karta pozwala na oznakowanie jej unikalnym numerem ewidencyjnym, nalepką z nazwiskiem i zdjęciem pracownika. Do drukowania takich kart można wykorzystać specjalny zestaw QuikCard ID Solution firmy Zebra. Składa się on z kamerki internetowej, oPROGRAMOWANIA, drukarki kart Zebra i 200 kart na początek. W przypadku małych zakładów i małej rotacji pracowników prościej jest zlecić wyspecjalizowanej firmie pryzgotowanie takich zestawów .

Technologie mobilne
Otaczający nas świat staje się światem mobilnym w którym wykorzystywane są coraz częściej systemu Operacyjne Microsoft Windows CE a ostatnio Windows Mobile. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oPROGRAMOWANIA dla firm, oferujemy gotowe systemu dla urządzeń mobilnych oraz proponujemy napisanie programów dedykowanych.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl