NET

Odszukano artykuły zawierające frazę net

Share Files


Moduł udostępniania plików dla zalogowanych użytkownikó za pomocą folderów publicznych oraz dostęp do plików przez interNET znajdujących się w folderach prywatnych.

komentarze i notatki |

System magazynowy WMS


PROGRAM MAGAZYNOWY - Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera.

program magazynowy | warehouse management system |

Tworząc strony www


Każdy programista aplikacji WWW lub twórca serwisów interNETowych zastanawia się nad wyborem środowiska programistycznego. Jako jeden z wielu kryteriów brana jest cena produktów.

usługi programistyczne |

Onet.pl


ONET.pl rozpoczal wspolprace z Moneybookers, dostawca uslug platnosci online - Online


ASP.NET AJAX


Pojawił się długo oczekiwany ASP.NET AJAX 1.0 w wersji RTW


Dni Firefoksa 2 policzone


b>FireFox/b> 2.0.0.19 będzie ostatnią wersją popularnej przeglądarki. Z końcem roku Mozilla Foundation za


Drukowanie dokumentów magazynowych


Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków.

dokumenty magazynowe | personalizacja wydruków |

Report Builder w systemie magazynowym


Analizy i raporty za pomocą Excela lub Report Buildera pozwalą analizować dane w dowolny sposób oraz prezentować je za pomocą widoków, tabel, wykresów czy mierników.

raportowanie sql reporting services |

Role i użytkownicy systemu WMS.net


Bezpieczeństwo oraz role użytkowników programu magazynowego.


net
netnetnetnetnetnetnetnetnet
Framework .net
Bezpieczeństwo platforma .NET Framework

Serwery Microsoft i .NET
Serwery Microsoft i .NET

Silverlight programowanie
Silverlight nowoczesne programowanie interNETowe

Internet Explorer 7
Dowiedz się, w jaki sposób funkcje programu b>InterNET Explorer/b> 7 ułatwiają korzystanie z niego, czyni

AJAX
AJAX (ang. Asynchronous JavaScript and XML, Asynchroniczny JavaScript i XML) – technika tworzenia stron interNETowych

Wynajem miejsc magazynowych
Oferowany program magazynowy dedykowany jest dla firm prowadzących magazyn na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm. Specjalistyczne firmy logistyczne posiadające magazyn wysokiego składowania prowadzą gospodarkę magazynową dla swoich klientów wynajmując im określone przestrzenie magazynowe. Wynajmująca firma nie musi posiadać infrastruktury związanej z prowadzeniem magazynu ani zatrudniać ludzi do jego obsługi. W ramach opłaty za składowanie towaru w magazynie, firma logistyczna zapewnia całą, kompleksową obsługę. Jednym z narzędzi pomocnym w takiej pracy jest program Studio Magazyn WMS.NET za pomocą którego można ewidencjonować towary wg klientów i miejsc składowania.

Logistyka magazynowa
Oprócz samego składowania, usługi magazynowania obejmują najczęściej także usługi pakowania, etykietowania, konfekcjonowania, obsługę akcji promocyjnych, tzw. "co-packing" ("pakowanie na zlecenie"), cross-docking - system bezpośrednich przepływów towarów od wielu nadawców do wielu odbiorców całodobową ochronę, nadzór kamer przemysłowych, pełną obsługę celną w jednym miejscu, dzięki własnemu "miejscu uznanemu", w którym funkcjonariusz celny pomaga Klientom w załatwieniu wszelkich formalności celnych, bezpieczeństwo składowanych towarów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny, z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny przez interNET dostęp do modułu klienta. Klient logując się do dedykowanego portalu interNETowego firmy logistycznej ma wgląd w swoje stany magazynowe, dokumentu i Operacje. Ponadto ma możliwość wystawienia dokumentów zleceń wydań czy awizo dostawy.

Automatyczna identyfikacja pracowników
Automatyczna identyfikacja pracowników możliwa jest poprzez wyposażenie ich w karty zbliżeniowe RFID; breloczki zbliżeniowe RFID; karty magNETyczne; karty z kodem kreskowym.

Automatyczna identyfikacja w narzędziowni
Nowoczesne techniki przepływu informacji opierają się na wprowadzaniu i wykorzystaniu systemów automatyczne identyfikacji za pomocą różnych rozwiązań technologicznych np. kodów kreskowych jako nośników informacji. Kod kreskowy odwzorowuje ściśle określony zestaw znaków, alfanumeryczny dla znaków cyfrowych i literowych. Technika automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych można wykorzystać do identyfikacji towarów, narzędzi,pracowników, miejsc składowania, opakowań, wyposażenia i środków trwałych. Sam kod kreskowy może być nośnikiem danych identyfikacyjnych lub nośnikiem danych. Program pozwala wdrożyć i wykorzystywać do identyfikacji zarówno kody kreskowe, karty magNETyczne jak i identyfikację za pomocą RFID.

Identyfikacja RFID
Karta zbliżeniowa RFID łatwo zmieścić w kieszeni ubrania roboczego, karta pozwala na oznakowanie jej unikalnym numerem ewidencyjnym, nalepką z nazwiskiem i zdjęciem pracownika. Do drukowania takich kart można wykorzystać specjalny zestaw QuikCard ID Solution firmy Zebra. Składa się on z kamerki interNETowej, oprogramowania, drukarki kart Zebra i 200 kart na początek. W przypadku małych zakładów i małej rotacji pracowników prościej jest zlecić wyspecjalizowanej firmie pryzgotowanie takich zestawów .

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl