KURIER

Odszukano artykuły zawierające frazę kurier

Spedytor DPD


Integracja programu z firmą KURIERską DPS


Kurier OPEK


Program Spedycja.net umożliwia przygotowywanie paczek i przesyłek KURIERskich dla firm korzystających z usług firmy OPEK


Firmy kurierskie wysyłka z magazynu


Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm KURIERskich - spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniiu przesyłki KURIERskiej .

integracja z firmami kurierskimi |

Program Spedycja


Moduł spedycja, jest zewnętrznym programem służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie spedycji towarów za pomocą paczek i przesyłek KURIERskich.


Integracja z innymi systemami


Sukces oprogramowanie to nie tylko nowoczesna technologia i niezawodoność ale także elastyczność i możliwość integracji z innymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, a w szczególności z systemami ERP.

systemy it | systemy zarządzania |

Wysłanie paczek kurierem


Wysłanie paczek firmą KURIERską związane jest z przekzaniem fizycznym zapakwoanego towaru oraz kompletu dokumentów zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej.


Spedytor DHL


W ramach działania programu można przygotowywać paczki do obsługi przez firmę KURIERską DHL


Spedytor GLS


program spedycja pozwala na drukwoanie listów przewozowych oraz intergację z firmą KURIERską GLS


Paczki do spakowania


Program Spedycja.net umożliwia tworzenie listy pozycji magazynowych stanwoiących podatwę do przygotowania zestawu paczek.


Zlecenia wysyłki


Zlecenia wysyłki paczek za pomocą programu Spedycja .net


Paczki do spakowania
Program Spedycja.net umożliwia tworzenie listy pozycji magazynowych stanwoiących podatwę do przygotowania zestawu paczek.

Zlecenia wysyłki
Zlecenia wysyłki paczek za pomocą programu Spedycja .net

Integracja z programem magazynowym
Moduł spedycja, jest programem służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie spedycji towarów wysyłanych paczkami dostarczanymi firmami KURIERskimi

Spedytor GLS
program spedycja pozwala na drukwoanie listów przewozowych oraz intergację z firmą KURIERską GLS

Spedytor DHL
W ramach działania programu można przygotowywać paczki do obsługi przez firmę KURIERską DHL

Tworzenie zlecenia wysyłki
Formularz związany z tworzeniem zlecenia wysyłki zaiwera informacje dotyczące kontrahenta z dokumentu zlecenia wysyłki (zwykle dokument wydania z magazynu Wz) orz dane adresowe dostawy. Dane adresowe wysyłki mogą być zgodne z danymi adresowymi kontrahenta, ale mogę być inne. Ponadto program kopiuje dane z dokumentu źródłowego na podstawie którego tworzone jest zlecenie wysyłki - np. numer dokumentu Wz. Ponadto użytkownik programu określa: datę wysyłki, informacje związane z pobraniem, warunakimi dostawy przez KURIERa (specyficzne dane mogą się różnic w zależności do firmy KURIERskiej).

Kurier DHL
DHL to światowy lider na rynku ekspresowych usług KURIERskich. DHL to globalny lider w branży logistyki - z bardziej rozbudowaną siecią, z lepiej przygotowanymi specjalistami w większej liczbie państw świata niż inne konkurencyjne firmy. Naszym celem jest zbudowanie bliskich, trwałych relacji z klientami, dostarczając im najwyższej jakości usługi w każdym miejscu, gdzie działają. Wśród odbiorców usług logistycznych DHL ma 75% największych pozafinansowych instytucji na świecie. .

DPD
Firma spedycyjna DPD jest jedną z wiodących firm KURIERskich w Europie – jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Posiadamy bardzo sprawną sieć transportową i ponad 500 własnych oddziałów w 40 krajach. Oprócz tego oferujemy indywidualne rozwiązania umożliwiające naszym klientom szybkie dotarcie do głównych obszarów biznesowych na całym świecie. DPD zapewnia Klientom osobę kontaktową oraz odpowiednie narzędzia. Firmy regularnie wysyłające duże ilości przesyłek uzyskają kompleksowe wsparcie ze strony lokalnego oddziału DPD. Istnieje również możliwość nadania przesyłki w oddziale lub przez Internet – wtedy odbierze ją KURIER DPD.

Firma kurierska OPEK
Firma OPEK Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na rynku polskim w 1994 roku, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizacji takich usług, jak: magazynowanie, konfekcjonowanie, kompletacja i znakowanie towarów oraz ich dystrybucja. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami Firma OPEK Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Operatorów pocztowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Działalność w zakresie usług KURIERskich może wykonywać bezterminowo na obszarze Rzeczypospolitej i zagranicą.

UPS - United Parcel Service
UPS, założony w 1907 roku jako firma KURIERska, stał się korporacją o wartości 49,7 miliardów dolarów dzięki koncentracji na jasno wytyczonym celu pośredniczenia w światowym handlu. Dzisiaj UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, o jednej z nasłynniejszych i najbardziej podziwianych marek na świecie. Największa firma przewozowa na świecie oraz lider w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl