KODÓW

Odszukano artykuły zawierające frazę kodów

Zastosowanie kodów kreskowych


Program Studio Magazyn WMS.net potrafi generować wiele standardowych KODÓW kreskowych zarówno w technice kodowania 1D jak i 2D.

chomikuj pdf | daty ważności | etykiety logistyczne | generowanie kodów qr | kody qr |

Interlabel


Firma dostarcza nowoczesne zaawansowane rozwiązania dla firm w zakresie systemów automatyczne identyfikacji.


Drukarka kodów kreskowych


Drukarka KODÓW kreskowych ZEBRA ZM400 to doskonałe półprzemysłowe rozwiązanie do wykorzystania z modułem drukowania etykiet listów przewozowych firm kurierskich


EDI - elektroniczna wymiana danych


Wdrożenie Elektronicznej Wymiany Danych EDI (ang. Elektronic Data Interchange), to kilkustopniowy proces realizowany zarówno w przedsiębiorstwie jak i w relacjach z partnerami z otoczenia gospodarczego. Szczególnie istotne jest zapewnienie otwartości systemu poprzez zastosowanie globalnie akceptowanych standardów.

import danych z arkusza ms excel |

Drukarka kodów kreskowych


Drukarka KODÓW kreskowych ZEBRA ZM400 to doskonałe półprzemysłowe rozwiązanie do wykorzystania z modułem drukowania etykiet logistycznych GS1

generowanie kodów qr |

Skaner kodów kreskowych Motorola LS4208


Niespotykany w innych urządzeniach mechanizm skanowania Motorola LS4208 wielowierszowego pozwala szybko i dokładnie odczytywać jednowymiarowe kody paskowe

motorola ds3578 | motorola ds9808 |

Skaner kodów kreskowych Motorola DS9808


Wprowadzając na rynek hybrydowe urządzenie Motorola DS9808 nowej generacji, firma nadała zupełnie nowy wymiar skanowaniu.

motorola | motorola ds3408 | motorola ds3578 |

Drukarka etykiet Zebra ZM400


Profesjonalna drukarka KODÓW kreskowych firmy Zebra Technologies - Zebra ZM400 dla zastosowań przemysłowych i handlowych, jest udoskonaloną wersją i docelowo następcą bardzo popularnego modelu Z4M Plus.


Czytnik kodów kreskowych Motorola DS3578


Przemysłowy bezprzewodowy (Bluetooth) skaner KODÓW kreskowych 1D ,2D i kody pocztowe Motorola DS3578.

motorola ds3408 |

Czytnik kodów kreskowych Motorola DS3408


Motorola DS3408 to czytnik KODÓW kreskowych, przemysłowy przewodowy przeznaczony dla KODÓW 1D, 2D oraz KODÓW pocztowych.

motorola | motorola ds3578 |

kodów
kodów
Motorola MC9190-G
Urządzenie MC9190-G gwarantuje dostęp do najnowocześniejszej technologii skanowania, która umożliwia skanowanie różnych rodzajów KODÓW kreskowych, z małej i dużej odległości, a także skanowanie KODÓW uszkodzonych lub zabrudzonych. Motorola MC9190-G z Windows CE lub Windows Mobile to doskonałe narzędzi pracy magazyniera.

Kody QR
Najczęściej stosowane kody kreskowe wykorzystywane w programach SoftwareStudio to kody EAN 128, EAN39, code 2of5, EAN13. Jednak w ostatnich latach większe zainteresowanie budzą kody QR.

Motorola DS3408
Motorola DS3408 to czytnik KODÓW kreskowych, przemysłowy przewodowy przeznaczony dla KODÓW 1D, 2D oraz KODÓW pocztowych.

Skanowanie numeru seryjnego
Ewidencja urządzeń posiadajacych unikalny numer seryjny (SN - Serial Number) występujący w urządzeniach elektrycznych, elektrnicznych lub mechanicznych wymaga zastosowania systemu automatycznej identyfikacji za pomocą KODÓW kreskowych lub KODÓW QR.

Aplikacja do zarządzania magazynem
Aplikacja do zarządzania magazynem ma za zadanie nie tylko prowadzić ewidencję ilościową lub ilościowo wartościową, ale także pozwolić w łatwy i szybki sposób dokonać wdrożenia nowych pracowników obsługujących magazyn oraz zapewnić dostęp przez Internet klientom magazynu. Aplikacja wspiera obsługę terminali radiowych WiFi z systemem Windows lub Android oraz zapewnia korzystanie z drukarek etykiet oraz KODÓW kresowych 1D i 2D.

Wyposażenie magazynu
Oferta obejmuje dostawę i instalację, sprzętu wraz z materiałami eksploatacyjnymi do systemów ADC (Automatic Data Capture) - automatycznego identyfikowania, przechwytywania i gromadzenia danych występujących w procesach logistyczno – magazynowych. Optymalny dobór urządzeń i oprogramowania, z szerokiego spektrum producentów, dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów oraz doradztwo i obsługę serwisową wchodzą w zakres usługi. Z punktu widzenia pracowników w magazynie oferujemy dostawę, montaż i uruchomienie drukarek KODÓW kreskowych, skanerów oraz terminali radiowych.

Automatyczna identyfikacja
W systemach informatycznych wspomagających zarządzanie lub sterowanie procesami gospodarczymi istnieje potrzeba szybkiego i niezawodnego przechwytywania dużej liczby danych. Funkcje takie spełniają systemy automatycznej identyfikacji, które pozwalają na automatyczne przechwytywanie i przesyłanie wielu różnych danych wykorzystywanych w łańcuchach dostaw. Realizuje się to poprzez zastosowanie unikalnych w skali świata oznaczeń towarów, jednostek logistycznych, firm i lokalizacji fizycznych według standardów GS1. W systemach tych wykorzystywane są technologie KODÓW kreskowych oraz technologie radiowe (EPC/RFID), a ostatnio związane z nimi Elektroniczne Kody Produktów (EPC/RFID).

Automatyczna identyfikacja w narzędziowni
Nowoczesne techniki przepływu informacji opierają się na wprowadzaniu i wykorzystaniu systemów automatyczne identyfikacji za pomocą różnych rozwiązań technologicznych np. KODÓW kreskowych jako nośników informacji. Kod kreskowy odwzorowuje ściśle określony zestaw znaków, alfanumeryczny dla znaków cyfrowych i literowych. Technika automatycznej identyfikacji za pomocą KODÓW kreskowych można wykorzystać do identyfikacji towarów, narzędzi,pracowników, miejsc składowania, opakowań, wyposażenia i środków trwałych. Sam kod kreskowy może być nośnikiem danych identyfikacyjnych lub nośnikiem danych. Program pozwala wdrożyć i wykorzystywać do identyfikacji zarówno kody kreskowe, karty magnetyczne jak i identyfikację za pomocą RFID.

Zastosowanie
Karty magnetyczne i karty z kodem kreskowym mają ograniczone zastosowanie na terenie hali produkcyjnej lub na placu budowy ze względu na łatwość uszkodzenia lub zabrudzenia paska magnetycznego przez ludzi. Lepszym wyborem jest tutaj technologia RFID, choć droższa w inwestycji to lepiej się sprawdza. Można rozważyć umieszczzenie KODÓW kreskowych na kaskach ochronnych pracowników.

Spedycja - firmy kurierskie
Wysyłając towar do klienta paczkami za pośrednictwem firm kurierskich przydatnym narzędziem jest program Studio Spedycja.net. Program może być zintegrowany z systemem SAP wykorzystywanym w Państwa firmie, w zakresie odczytywania dokumentów wydań Wz (poleceń wydania dla magazyniera), odczytywania kartotek kontrahentów oraz asortymentu - baza magazynowa. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, które kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu Wz wraz z możliwością wydrukowania dokumentów na zwykłej drukarce laserowej lub atramentowej oraz opcją drukowania etykiet z kodem kreskowym do naklejenia na przesyłce (LISTY PRZEWOZOWE) za pomocą drukarki KODÓW kreskowych.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl