JOOMLA

Odszukano artykuły zawierające frazę joomla

Licencja GNU


JOOMLA! jest upowszechniany na zasadach GNU General Public License(GNU GPL).


CMS Joomla


JOOMLA to elastyczny i bardzo popularny system zarządzania treścią witryny internetowej.


joomla
joomlajoomlajoomlajoomlajoomla
CMS Joomla
JOOMLA to elastyczny i bardzo popularny system zarządzania treścią witryny internetowej.

Licencja GNU
JOOMLA! jest upowszechniany na zasadach GNU General Public License(GNU GPL).

Misja Joomla!
Tym, co odróżnia JOOMLA! od innych systemów, jest zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności. W efekcie każdy, bez technicznego przygotowania, może przy pomocy JOOMLA! budować i zarządzać swoim małym czy potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania. .

Nazwa Joomla!
Nazwa JOOMLA! to fonetyczna transkrypcja na angielski słowa z języka suahili 'jumla', które tłumaczy się: "wszyscy razem" lub "wspólnie" lub też "jako całość". W języku polskim wymawia się je "dżumla!". Nazwa ta w sierpniu 2005 r. została wybrana w miejsce poprzedniej - Mambo, gdy cała społeczność jego twórców i użytkowników jednomyślnie zaangażowała się w obronę zasad wolności i nieskrępowanego rozwoju, które były głównym i prawdziwym źródłem sukcesu i wyróżnień zdobytych przez ten projekt. .

Społeczność Joomla!
JOOMLA! to więcej niż tylko program. To ludzie - wspólnota JOOMLA!. To programiści, projektanci, administratorzy serwisów, autorzy zawartości i - najważniejsze - końcowi użytkownicy. Wszyscy razem udzielamy sobie pomocy, wspieramy się nawzajem oraz wspieramy rozwój naszego oprogramowania.

Elastyczna struktura witryny www
Strukturę serwisu tworzysz jak budowlę z klocków lego czy obraz z puzzli. Możesz skorzystać z ponad 100 komponentów, za pomocą których umieścisz informacje w głównym obszarze zawartości dostosowane formą prezentacji do treści. A za pomocą wybranych spośród kilkuset modułów, spowodujesz, że JOOMLA! umieści obok inne informacje powiązane z główną zawartością bądź sygnalizujące treści dostępne w serwisie. Komponenty, moduły i inne składniki instaluje się niezwykle łatwo.Wystarczy pobrać i wskazać pakiet instalacyjny, a JOOMLA! zrobi resztę za Ciebie. W Internecie znajdziesz ponad 400 dodatkowych składników. .

Prosta aktualizacja treści
Wprowadzanie i zmiana treści w JOOMLA! to dwa kroki: wpisz i opublikuj!. Teksty i obrazy umieszczasz w serwisie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Nie potrzebujesz znać jakiegokolwiek języka programowania - wystarczy Ci umiejętność pisania na komputerze!.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl