INTERNETOWY

Odszukano artykuły zawierające frazę internetowy

CRM Koordynator


Program crm.net moduł koordynator przeznaczony jest dla menadżera odpowiedzialnego za mobilnych handlowców.

crm handlowiec |

Strony www


Projektowanie stron INTERNETOWYch, sklepów INTERNETOWYch witryn biznesowych oraz aplikacji webowych.


Drukowanie dokumentów magazynowych


Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków.

dokumenty magazynowe | personalizacja wydruków |

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu


Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich - spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniiu przesyłki kurierskiej .

integracja z firmami kurierskimi |

Program sklep internetowy


System CMS pozwala nie tylko publikować i edytować treści na stronach INTERNETOWYch, ale także prowadzić sklep INTERNETOWY lub księgarnie internetową.

demo | zdjęcia |

Studio CMS.net


Moduł zarządzania treścią na stronach INTERNETOWYch CMS.net


Sklep internetowy SQL Server


Sklep INTERNETOWY SQL


Integracja Sage Symfonia


Integracja programu magazynowego WMS.net z systemem finansowo księgowym oraz handlowym Sage Symfonia.


HermesSQL - www


INTERNETOWY moduł systemu ERP HermesSQL firmy Humansoft pozwala na zdalną pracę przez internet oraz wykorzystuje SQL reporting services


Program internetowy www


Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez program INTERNETOWY www.

internetowa aplikacja magazynowa | program windows | zobacz demo programu magazynowego w internecie |

internetowy
internetowyinternetowyinternetowyinternetowyinternetowyinternetowyinternetowyinternetowyinternetowy
Moduł internetowy dla kontrahentów
Moduł INTERNETOWY dla kontrahentów znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych przez Internet.

Magazyn wysokiego składowania
Oferowane rozwiązania dedykowane są w różnych wariantach, w tym do prowadzenia magazynu na potrzeby własnej firmy - ewidencja ilościowo wartościowa. Magazyn wysokiego składowania wymaga dedykowanego oprogramowania do używania na komputerach i urządzeniach mobilnych.

AJAX
AJAX (ang. Asynchronous JavaScript and XML, Asynchroniczny JavaScript i XML) – technika tworzenia stron INTERNETOWYch

Sklep internetowy ASP net
Sklep INTERNETOWY ASP.net

Dlaczego Sklep Internetowy.net
Dlaczego warto kupić sklep INTERNETOWY.net zamiast skorzystać z oferty dostępnych tanich rozwiązań?

Windows Mobile 6.5
W systemie Windows Mobile 6.5 widzisz powiadomienia nawet wtedy, gdy jesteś w trakcie rozmowy lub gdy Twój telefon jest zablokowany. Widzisz nowe wiadomości e-mail i wiadomości tekstowe, nieodebrane połączenia i powiadomienia poczty głosowej, jak również informacje o dacie i godzinie oraz o kolejnych spotkaniach w kalendarzu. Ponadto dodano nową wersję b>Internet Explorer/b> Mobile, która zapewni Ci pełnię wrażeń podczas przeglądania stron INTERNETOWYch. Dzięki możliwości dostosowywania ekran bieżący umożliwia dostęp do ulubionych programów za pomocą jednego kliknięcia .

Replikacja dbf2sql
Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF. Wraz ze wzrostem funkcjonalności aplikacji zwiększa się często wielkości baz danych. Ponadto nowoczesne rozwiązania aplikacji INTERNETOWYch a co za tym idąc większe wymagania bezpieczeństwa powodują konieczność korzystania z baz danych typu SQL. Niniejszy opis dotyczy aplikacji o nazwie Replikator .net w wersji DBF2SQL przeznaczony jest do automatycznego, szybkiego przegrywania danych (ich synchronizacji) między tabelami swobodnymi DBF a bazą Microsoft SQL Server. Przegrywając dane z plików DBF program automatycznie dokonuje zmiany kodowania polskich znaków na Windows 1250.

Serwer SQL 2008 - administracja i programowanie
System zarządzania bazami danych MS SQL Server zyskał sobie zasłużoną renomę wśród projektantów baz danych i programistów. Stabilna i wydajna platforma, dostępna w kilku edycjach, różniących się możliwościami i zastosowaniami, wykorzystywana jest w aplikacjach biznesowych, portalach INTERNETOWYch i aplikacjach mobilnych. Jej najnowsza wersja, oznaczona symbolem 2008, to potężna platforma do zarządzania danymi, umożliwiająca nie tylko przechowywanie ich w tabelach, ale także przetwarzanie, analizowanie, udostępnianie i zabezpieczanie. Pozwala ona także na składowanie danych nierelacyjnych -- obiektów binarnych i danych geograficznych.

Microsoft SQL Server 2005 za darmo
Wraz z premierą najnowszego serwera baz danych SQL Server 2005, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Microsoft udostępnił całkowicie bezpłatną wersję Express Edition. SQL Server 2005 Express Edition jest w sensie rozwojowym następcą bezpłatnego silnika MSDE, jednak jego możliwości są teraz w olbrzymim zakresie rozbudowane. Może mieć zastosowanie zarówno do tworzenia aplikacji pracujących pod kontrolą systemu Windows, jak serwisów INTERNETOWYch. Wersja darmowa w stosunku do komercyjnego odpowiednika bazuje na tym samym jądrze i nie posiada limitu użytkowników. Jest jednak limitowana do systemów jednoprocesorowych, z 1GB pamięci RAM i 4GB objętości bazy, nie posiada też graficznych narzędzi do zarządzania. .

Implementacja
Doświadczenia zdobyte przez grupe SoftwareStudio przy pracach dla wielu zróżnicowanych przedsiębiorstw z wielu branż, zaowocowały powstaniem zgranego i skutecznego zespołu wdrożeniowego. Konsultanci i programiści posiadają głęboką, praktyczną wiedzę biznesową oraz wiedzę związaną z dostarczaną technologią Microsoft Winsows Server, SQL server oraz technologiami INTERNETOWYmi.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl