INTERNETOWE

Odszukano artykuły zawierające frazę internetowe

IIS - internetowe usługi Informacyjne


Pierwsze wersje Reporting Servcies wymagały zainstalwoania usług IIS, ale od wersji 2008 potzreba ta została wyeliminowana w związku ze zmianą architektury serwera

instalator softwarestudio 2012 | terminologia |

Back Office sklepu internetowego


Back Office systemu Studio CMS.net to tzw. administrator programu do zarządzania treścią witryny www.


Front Office sklepu internetowego


Front Office systemu CMS.net to strona wizualna, która prezentuje treści dla użytkowników internetu.


Sklep internetowy SQL Server


Sklep internetowy SQL


Wykorzystanie aplikacji Internetowej.


Aplikacja Internetowa - jak to działa? Aplikacja Internetowa – zwana również aplikacją webową, to program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki INTERNETOWEj użytkownika, będącego w takim przypadku interaktywnym klientem aplikacji INTERNETOWEj.

aplikacje webowe | warehouse management system |

Strony www


Projektowanie stron Internetowych, sklepów Internetowych witryn biznesowych oraz aplikacji webowych.


Integracja sklepu internetowego


Integracja polega na zespoleniu tych systemów tak, aby mogły one korzystać nawzajem ze swoich zasobów, takich jak dane i pliki.


Pracownicy sklepu internetowego


Program SKLEP INTERNETOWY obsługiwany jest przez użytkowników wyznaczonych do takiej pracy i zdefiniowanych w rejestrze pracowników sklepu INTERNETOWEgo.


Demo Sklepu Internetowego


Wersja demonstracyjna programu Sklep Internetowy pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu.

sklep internetowy demo |

Program dla sklepu internetowego


Własne oprogramowanie SKLEPU INTERNETOWEGO pozwala na większość elastyczność niż oferowane na rynku tanie rozwiązania PHP.


internetowe
internetoweinternetoweinternetoweinternetoweinternetoweinternetowe
Silverlight programowanie
Silverlight nowoczesne programowanie INTERNETOWE

Zgłoszenie internetowe
Formularz zgłoszenia INTERNETOWEgo pozwala użytkownikom końcowym (EndUser) na zgłoszenie reklamacji przez internet.

Funkcje sklepu internetowego
Funkcje sklepu INTERNETOWEgo

Studio Reklamacje .net
Wdrożenie systemu informatycznego opartego na rozwiązaniu przeglądarki INTERNETOWEj (aplikacja ASP.net) wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu.

Aplikacje internetowe - programy WWW
www programy INTERNETOWE asp.net aplikacje webowe baza SQL server

Logistyka magazynowa
Oprócz samego składowania, usługi magazynowania obejmują najczęściej także usługi pakowania, etykietowania, konfekcjonowania, obsługę akcji promocyjnych, tzw. "co-packing" ("pakowanie na zlecenie"), cross-docking - system bezpośrednich przepływów towarów od wielu nadawców do wielu odbiorców całodobową ochronę, nadzór kamer przemysłowych, pełną obsługę celną w jednym miejscu, dzięki własnemu "miejscu uznanemu", w którym funkcjonariusz celny pomaga Klientom w załatwieniu wszelkich formalności celnych, bezpieczeństwo składowanych towarów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny, z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny przez internet dostęp do modułu klienta. Klient logując się do dedykowanego portalu INTERNETOWEgo firmy logistycznej ma wgląd w swoje stany magazynowe, dokumentu i Operacje. Ponadto ma możliwość wystawienia dokumentów zleceń wydań czy awizo dostawy.

Identyfikacja RFID
Karta zbliżeniowa RFID łatwo zmieścić w kieszeni ubrania roboczego, karta pozwala na oznakowanie jej unikalnym numerem ewidencyjnym, nalepką z nazwiskiem i zdjęciem pracownika. Do drukowania takich kart można wykorzystać specjalny zestaw QuikCard ID Solution firmy Zebra. Składa się on z kamerki INTERNETOWEj, oprogramowania, drukarki kart Zebra i 200 kart na początek. W przypadku małych zakładów i małej rotacji pracowników prościej jest zlecić wyspecjalizowanej firmie pryzgotowanie takich zestawów .

Zarządzanie zeskanowanymi dokumentami
System Archiwizacji Dokumentów pozwala w wygodny sposób gromadzić dokumenty w centralnym repozytorium. Dzięki wykorzystaniu interfejsu przeglądarki INTERNETOWEj zapewniony jest łatwy dostęp oraz intuicyjna obsługa. Mechanizmy automatycznego przesyłania dokumentów zeskanowanych z urządzenia ułatwia pracę np. przez serwer FTP. Dzięki integracji można łatwo włączyć zarządzanie dokumentami i wyszukiwanie do procesów zarządzania i pracy grupowej. Otwarta architektura umożliwia tworzenie i rozbudowywanie repozytoriów oraz skuteczne dostosowywanie ich do zaawansowanych potrzeb poprzez tworzenie dedykowanych modułów.

Kerio Web Mail
Wygodny interfejs WebMail zapewnia bezpieczny dostęp do skrzynki pocztowej przy użyciu przeglądarki INTERNETOWEj. Użytkownicy posiadający telefon komórkowy mają dostęp do swojej skrzynki dzięki usłudze WAP. Kerio WebMail jest świetną alternatywą dla Microsoft Outlook.

Microsoft Office SharePoint Server
Office SharePoint Server 2007 (MOSS 2007) - aplikacja serwera wchodząca w skład pakietu Microsoft Office System 2007. Jest to rozszerzona wersja Windows Sharepoint Services 3.0. MOSS 2007 może tworzyć witryny intranetowe lub INTERNETOWE witryny sieci Web. Dodatkowo serwer oferuje zaawansowane repozytoria zawartości. Witryny te umożliwiają wymianę i zarządzanie dokumentami i danymi wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa. .

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl