EXPLORER

Odszukano artykuły zawierające frazę explorer

Internet Explorer 9


Program Windows b>Internet EXPLORER/b> 9 oferuje wiele nowych funkcji przyspieszających obsługę przeglądania stron sieci web oraz aplikacji SoftwareStudio

usługi programowanie |

Internet Explorer 8


b>Internet EXPLORER/b> 8 to nowy wymiar bezpieczeństwa, większa prywatność oraz szybsze przeglądanie Sieci

magazyn | nowoczesna logistyka |

Internet Explorer 7


Dowiedz się, w jaki sposób funkcje programu b>Internet EXPLORER/b> 7 ułatwiają korzystanie z niego, czyni

gospodarka magazynowa |

explorer
explorerexplorer
Internet Explorer 8
b>Internet EXPLORER/b> 8 to nowy wymiar bezpieczeństwa, większa prywatność oraz szybsze przeglądanie Sieci

Internet Explorer 7
Dowiedz się, w jaki sposób funkcje programu b>Internet EXPLORER/b> 7 ułatwiają korzystanie z niego, czyni

Program magazynowy online
Dla wielu przedsiębiorców Internet stał się błyskawicznie podstawowym środkiem komunikacji z klientami, do ich obsługi niezbędnym narzędziem staje się program magazynowy online działający przez przeglądarkę internetową Internet EXPLORER, Chrome, FireFox, Opera czy Safarii.

Internet Explorer 9
Program Windows b>Internet EXPLORER/b> 9 oferuje wiele nowych funkcji przyspieszających obsługę przeglądania stron sieci web oraz aplikacji SoftwareStudio

Windows CE 5.0
Ta wersja systemu nie posiada Microsoft Office, ani WordPada. W systemie w wersji Professional zawiera jedynie przeglądarkę b>Internet EXPLORER/b> i program Windows Media Player 9. Instalowany jest na nielicznych palmtopach oraz na większości urządzeń nawigacji samochodowych, które nie są seryjnie instalowane w samochodach. Od tej wersji system przestał obsługiwać Direct3D (SYSGEN_DIRECT3D). Wszystkie aplikacje i sterowniki korzystające z tej technologii muszą zostać przeimportowane na Direct3D. System również przestał wspierać DirectSound .

Windows CE .net (4.x)
Od tej wersji z systemem zintegrowano .NET Compact Framework. Z ciekawszych zmian pojawiło się możliwość zmiany kolorystyki systemu, pakiet PocketOffice został ograniczony do samego Wordpada. Dla tego systemu istnieje oprócz przeglądarki PocketIE wersja b>Internet EXPLORER/b>a prawie w 100% zgodna z "dużym" IE 5.5. Od wersji .net 4.2 system korzysta z nowej powłoki (shella) która choć wygląda jak poprzednie wersje, to jest ściśle połączona z przeglądarką internetową Od tej wersji pojawił się znany głównie z nawigacji PNA podział CE na wersję "Core" i "Professional". Core to tylko podstawowy system, z reguły posiadający tylko shella (EXPLORER) i nakładkę producenta. Professional zawiera za to dodatkowe programy .

Mobilny Windows
Twój telefon z systemem Windows ma wstępnie zainstalowane wiele mobilnych wersji oprogramowania firmy Microsoft, których używasz na co dzień. Od surfowania w internecie za pomocą programu EXPLORER Mobile po pracowanie na Microsoft Office Mobile – wszystko to możesz robić, będąc w ruchu. Możesz sprawdzać wiadomości e-mail lub wysyłać znajomym wiadomości tekstowe. Możesz też oczywiście dzwonić – w końcu to telefon z systemem Windows.

Windows Mobile 6.5
W systemie Windows Mobile 6.5 widzisz powiadomienia nawet wtedy, gdy jesteś w trakcie rozmowy lub gdy Twój telefon jest zablokowany. Widzisz nowe wiadomości e-mail i wiadomości tekstowe, nieodebrane połączenia i powiadomienia poczty głosowej, jak również informacje o dacie i godzinie oraz o kolejnych spotkaniach w kalendarzu. Ponadto dodano nową wersję b>Internet EXPLORER/b> Mobile, która zapewni Ci pełnię wrażeń podczas przeglądania stron internetowych. Dzięki możliwości dostosowywania ekran bieżący umożliwia dostęp do ulubionych programów za pomocą jednego kliknięcia .

Pakiet Office Mobile
Pakiet Office Mobile jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne pracownikom do zachowania produktywności poza biurem, zapewniając programy, których wygląd i działanie użytkownicy znają z komputerów stacjonarnych. Program Word Mobile umożliwia wyświetlanie i edytowanie dokumentów utworzonych w programie Microsoft Word oraz ich synchronizowanie z komputerem stacjonarnym lub wysyłanie jako załączników wiadomości e-mail. Ulepszona obsługa formatowania w systemie Windows Mobile 5.0 poprawia czytelność i kompozycję dokumentów. Nowy program PowerPoint Mobile, dostępny w urządzeniu Pocket PC z systemem Windows Mobile 5.0, umożliwia pracownikom wyświetlanie prezentacji programu PowerPoint w czasie podróży. Program Excel Mobile został zaktualizowany w systemie Windows Mobile 5.0. W arkuszach kalkulacyjnych na urządzeniach przenośnych można teraz tworzyć wykresy nawet wtedy, gdy użytkownik jest poza biurem. Program b>Internet EXPLORER/b> Mobile Udoskonalenia wprowadzone w programie b>Internet EXPLORER/b> Mobile to m.in.: wyświetlanie na pełnym ekranie; pasek postępu do oceny postępu pobierania; ikona wskazująca dostęp do bezpiecznych stron; lepsza obsługa skryptów, usprawniająca przeglądanie witryn; obsługa synchronizacji folderu Przenośne — Ulubione.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl