BIZNESOWE

Odszukano artykuły zawierające frazę biznesowe

Platforma Windows Server 2008


Które segmenty rynku będą najszybciej wdrażać platformę Windows Server 2008?

administrator programu | magazyn programy komputerowe | oprogramowanie do magazynu |

Programowanie www
SoftwareStudio dostarcza indywidualne rozwiązania wspierające procesy BIZNESOWE, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Programowanie www realizujemy w technologii ASP.net na serwerze IIS.

Sprzedaż internetowa
W dzisiejszych czasach sklepy internetowe to bardzo często wiodąca forma kontaktu z klientem, zarówno w sferze BIZNESOWEj (B2B) jak i w sferze klientów detalicznych (B2C).

ERP.net
HermesSQL to wielomodułowy, system zarządzania klasy ERP automatyzujący i optymalizujący procesy BIZNESOWE we wszystkich obszarach działalności średniego przedsiębiorstwa, oferujemy moduł internetowy działający OnLine na bazie systemu HermesSQL

Platforma Windows Server 2008
Które segmenty rynku będą najszybciej wdrażać platformę Windows Server 2008?

Hermes SQL
Humansoft HermesSQL to wielomodułowy, system zarządzania klasy ERP automatyzujący i optymalizujący procesy BIZNESOWE we wszystkich obszarach działalności średniego przedsiębiorstwa. Jest wysokiej klasy oprogramowaniem stanowiącym wydajne i funkcjonalne rozwiązanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych, w tym również dla wieloodziałowych rozproszonych terytorialnie przedsiębiorstw. Pozwala zarządzać firmą zgodnie z najnowszymi technikami i standardami europejskimi, dostarczając kompletnego rozwiązania informatycznego

SQL Server 2005 zapewnia
Szybszą pracę Integracja z platformą Microsoft.NET ułatwia programistom skupienie się na najważniejszych zadaniach, bez konieczności pracy w nieznanym im środowisku. Lepszy proces podejmowania decyzji Ulepszenie istniejących funkcji Business Intelligence, takich jak OLAP i drążenie danych, oraz wprowadzenie nowej funkcjonalności w postaci serwera raportowania dają przedsiębiorstwom możliwość przekształcania informacji w lepsze decyzje BIZNESOWE na wszystkich szczeblach organizacyjnych przedsiębiorstwa. Bezpieczeństwo Gwarantowana i niezawodna jakość pracy nawet najbardziej wymagających aplikacji, zapewniająca bezpieczeństwo danych firmowych. .

Określenie celu wdrożenia
Na podstawie zidentyfikowanych procesów, strategii, struktury organizacyjnej i potrzeb biznesowych Klienta, opracowane zostają cele BIZNESOWE możliwe do osiągnięcia przez firmę, dzięki wdrożeniu stosownych systemów (zależnie od szczegółowości analizy cele mogą odnosić się do całej firmy, jak również do poszczególnych jednostek organizacyjnych).

Zakres wdrożenia programu magazynowego
Wypracowane wspólnie ze Zleceniodwcą wymierne cele BIZNESOWE do osiągnięcia przez firmę dzięki wdrożeniu systemu WMS.

SAP XI
SAP oferuje produkt SAP XI (Exchange Infrastructure), który pozwala rozwiązywać problemy integracji systemu ERP z innym dowolnym systemem informatycznym prościej i przy niższych kosztach. Centralnym elementem SAP XI jest Serwer Integracji. Przyjmuje on komunikaty od nadawców i aplikuje odpowiednie reguły adresowania i mapowania, i finalnie - przesyła dane do aplikacji odbiorczych. Repozytorium Integracji gromadzi całą wiedzę dostępną w trakcie projektowania, zawierającą scenariusze BIZNESOWE, mapowania, interfejsy i komponenty. Informacja zawarta w Repozytorium Integracji jest używana przez Katalog Integracji, dodając specyficzne dla konfiguracji dane wymagane w trakcie działania.

Repozytorium Integracji SAP XI
Repozytorium Integracji gromadzi całą wiedzę dostępną w trakcie projektowania, zawierającą scenariusze BIZNESOWE, mapowania, interfejsy i komponenty. Informacja zawarta w Repozytorium Integracji jest używana przez Katalog Integracji, dodając specyficzne dla konfiguracji dane wymagane w trakcie działania. W ramach współpracy z systemami SAP jest możliwe użycie adaptera IDOC lub adaptera RFC, co zapewni zgodność z różnymi wersjami systemów i zaimplementowanymi wcześniej procesami.


 • Wdrożenie CRM
  program CRM SQL -

 • SQL Server
  Program SQL server. SQL Server oferuje elastyczne rozwiązanie dla programistów, w doniesieniu zarówno do ASP, jak i PHP. Posiada także wiele rozwiązań dla systemu operacyjnego Windows. - SQL Server

 • enova handel
  Moduł Magazyn, uzupełniony modułem Faktury systemu enova, tworzy jego część o nazwie Handel. -

 • Oprogramowanie SQL Server
  Oprogramowanie SQL Server - programy SQL Server

 • Transakcje Kartotek
  program CRM SQL - Zestaw transakcji pozwalających na przeglądanie, edytowanie danych typu kartoteki np. magazynowe i kontrahentów.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl