CMS.NET

Odszukano artykuły zawierające frazę CMS.net

Program sklep internetowy


System CMS pozwala nie tylko publikować i edytować treści na stronach internetowych, ale także prowadzić sklep internetowy lub księgarnie internetową.

demo | zdjęcia |

Studio CMS.net


Moduł zarządzania treścią na stronach internetowych CMS.NET


CMS
cms netcms netcms netcms net
net
cms netcms net
Back Office
Back Office systemu Studio CMS.NET to tzw. administrator programu do zarządzania treścią witryny www.

Front Office
Front Office systemu CMS.NET to strona wizualna, która prezentuje treści dla użytkowników internetu.

Sklep internetowy ASP.net
System CMS pozwala nie tylko publikować i edytować treści na stronach internetowych, ale także prowadzić sklep internetowy lub księgarnie internetową.

Studio CMS.net
Moduł zarządzania treścią na stronach internetowych CMS.NET

Demo aplikacja webowa
Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową IE w wersji 7, 8 lub 9. Wyjątkiem są aplikacje Studio CMS.NET, Studio Intranet oraz Sklep internetowy.net których korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in b>Chrome/b> i b>FireFox/b> .

Integracja Enova
Program do obsługi sprzedaży internetowej (SKLEP INTERNETOWY) można zintegrować z krakowskim systemem ENOVA firmy SONETA, gdyż obie aplikacje korzystają z serwera bazodanowego Microsoft SQL. Integracja zapewniona jest poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine na poziomie bazy MS SQL 2008 server. Wymiana danych między ENOVA, a programem b>Sklep Internetowy/b> w zakresie kartotek towarowych, kontrahentów oraz dokumentów sprzedażowych i magazynowych pozwala na współpracę programu Studio CMS.NET.

Integracja Exact
Program do obsługi sprzedaży internetowej (SKLEP INTERNETOWY) można zintegrować z holenderskim systemem EXACT, gdyż obie aplikacje korzystają z serwera bazodanowego Microsoft SQL. Integracja zapewniona jest poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine na poziomie bazy MS SQL 2008 server. Wymiana danych między EXACT a programem Sklep Internetowy w zakresie kartotek towarowych, kontrahentów oraz dokumentów sprzedażowych i magazynowych pozwala na współpracę programu Studio CMS.NET.

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl