SAP - system klasy ERP

Wdrażając system SAP firma wchodzi do światowego środowiska przedsiębiorstw, korzystających z wiodącego rozwiązania informatycznego

SAP - system klasy ERP

Wdrażając system SAP firma wchodzi do światowego środowiska przedsiębiorstw, korzystających z wiodącego rozwiązania informatycznego. System SAP przygotowany jest na bazie najlepszych praktyk biznesowych. Żaden inny producent oprogramowania na świecie nie zapewnia tak bogatego wachlarza rozwiązań w tylu obszarach, dla tylu branż.

Z wdrożeniem systemu SAP wiąże się wiele wątpliwości, wyzwań i niełatwych decyzji. To od nich zależy, czy za rok - dwa dołączą Państwo do grona rozczarowanych, czy też inwestycja w SAP okaże się najbardziej udanym i zyskownym projektem w historii firmy.

Efektem udanego wdrożenia SAP będzie narzędzie, które w rękach sprawnych menedżerów pozwoli firmie lepiej obsługiwać klientów, gospodarować efektywniej zasobami, osiągać lepsze wyniki - słowem - będzie źródłem przewagi konkurencyjnej. Niewłaściwa strategia wdrożenia, zły wybór firmy wdrożeniowej, nieudany projekt to utopienie sporych pieniędzy, zmarnowanie czasu oraz ;utracone korzyści.

Proces wdrożenia systemu SAP prawie zawsze wymaga implementacji specyficznych rozwiązań związanych z intergacją systemu SAP z innymi systemami. W procesie integracji systemu ERP SAP oferujemy nasze usługi polegające na opracowaniu procedur i funkcjonalności zwiżanej z automatyzacją zadań i szeroko pojętym zagadnieniem wymiany danych z otoczenień poprzez interfejsy EDI (elektrnicznej wymiany danych).

;

Wdrażając system SAP firma wchodzi do światowego środowiska przedsiębiorstw, korzystających z wiodącego rozwiązania informatycznego


Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl