Intuicyjne Menu oraz widok Backstage

Microsoft Office Professional PLUS 2010

INTUICYJNE MENU ORAZ WIDOK BACKSTAGE - Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2010 udostępnia pracownikom szeroki zakres nowych, zaawansowanych możliwości efektywnego wykonywania pracy w dowolnym miejscu — niezależnie od tego, czy używają komputera, telefonu smartphone, czy przeglądarki sieci Web.

W Microsoft Office 2010 Professional Plus interfejs Wstążki został wprowadzony w większości aplikacji, co umożliwia sprawne znajdowanie najbardziej potrzebnych poleceń i funcji. Nowy widok o nazwie Microsoft Office Backstage™ zapewnia szybki dostęp do poleceń, takich jak wyświetlanie informacji o dokumencie, zapisywanie, drukowanie i udostępnianie. Widok Backstage można dostosowywać w celu wyeksponowania poleceń i Operacji przepływu pracy, które mają największe znaczenie dla pracowników.
Praca z pakietem Office przy użyciu telefonu smartphoneWydajna praca w podróży dzięki SharePoint Workspace 2010Integracja danych SQLWspółpraca OnLine przez internetKomunikacja w pakiecie Office i w programie SharePointInformowanie o obecności dzięki obsłudze notatek osobistych, lokalizacji i zdjęć