Producent oprogramowania dla firm

Produkcja oprogramowania dla firm

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM - SoftwareStudio - producent oprogramowania dla firm - zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania naszych rozwiązań. Zajmujemy się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server, SQL Server 2008/2012.

Doświadczenie SoftwareStudio zdobywane od 1994 roku w połączeniu z najnowszymi technologiami internetowymi pozwala dostarczać wydajne i bezpieczne systemy dla przedsiębiorstw.

W 2008 roku producent oprogramowania dla firm zmienił sposób prowadzenia działalności tworząc spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedzina mieści się w Poznaniu przy ul. Ostroroga 5.

SoftwareStudio zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server, SQL Server 2008/2012.

W naszej pracy korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania dla produentów rozwiązań informatycznych Visual Studio 2012.
<

Producent oprogramowania

Procent programów komputerowych chcąc mieć najlepsze rozwiązania musi jednak poszerzać ofertę rozwiązań w oparciu o doskonałe, uniwersalne i popularne rozwiązania internetowe, dlatego nasze aplikacje www korzystają z JQuery w standardzie HTML5. Producent oprogramowania zapewnia także moduły w nowoczesnych technologia JAVA na system Android. Produkcja oprogramowania może być realizowana na wiele sposobów i przy użyciu różnorodnych narzędzi. SoftwareStudio producent oprogramowanie jest partnerem firmy Microsoft i korzysta z narzędzi dostarczanych przez największą firmę informatyczną świata, w tym Visual Studio 2012, SQL 2012, IIS Server. Producent oprogramowania
Producent oprogramowania

Programy DEMO

SoftwareStudio udostępnia wiele swoich programów w wersjach demonstracyjnych. Programy demo udostępniane są bezpłatnie, zawsze w wersji OnLine przez internet z serwerów znajdujących się w chmurze prywatnej. Zastosowanie środowiska wirtualnego na VMware oraz największe data center w Polsce pozwalają nam zapewnić dostęp do programów DEMO szybko dla każdego użytkownika Internetu na świecie. Programy DEMO
Programy DEMO

Producent oprogramowania dla firm.

SOFTWARESTUDIO

Doświadczenie SoftwareStudio zdobywane od 1994 roku w połączeniu z najnowszymi technologiami internetowymi pozwala dostarczać wydajne i bezpieczne systemy dla przedsiębiorstw. br>br>W 2008 roku producent oprogramowania dla firm zmienił sposób prowadzenia działalności tworząc spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedzina mieści się w Poznaniu przy ul. Ostroroga 5. br>br>SoftwareStudio zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: span style="font-weight: bold;">IIS Server/span>, span style="font-weight: bold;">SQL Server/span> 2008/2012. br>br>W naszej pracy korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania dla produentów rozwiązań informatycznych Visual Studio 2012. br>
PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM, FIRMY INFORMATYCZNE.
sql 2012html5 css3
przeglądarki internetowe
PROGRAM > WYBÓR PROGRAMU > ALL > OPROGRAMOWANIE > PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM907.00