SoftwareStudio > Hardware > Komputronik

Komputronik


Komputronik prowadzi sprzedaż hurtową przez sieć autoryzowanych dealerów o statusie "KOMPUTRONIK PARTNER." Sprzedaż hurtowa odbywa się bezpośrednio z magazynu Spółki w Poznaniu.

KOMPUTRONIK -

Komputronik S.A. prowadzi działalność gospodarczą na rynku IT.
Oferta Spółki adresowana jest do osób fizycznych, korporacji oraz instytucji sektora publicznego. Przedmiotem działalności Firmy jest przede wszystkim:

 1. Sprzedaż detaliczna i hurtowa wszystkich, ważniejszych, światowych producentów:
  • sprzętu komputerowego,
  • oprogramowania komputerowego,
  • elektroniki użytkowej,
 2. Świadczenie kompleksowych usług w zakresie:
  • informatyzacji, w tym wdrażania systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP,
  • tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań IT, wspomagających analizy biznesowe,
  • projektowania systemów oraz oprogramowania na indywidualne zamówienie,
 3. Produkcja sprzętu komputerowego, oraz
 4. Świadczenie usług serwisowych.

Komputronik prowadzi sprzedaż hurtową przez sieć autoryzowanych dealerów o statusie "KOMPUTRONIK PARTNER." Sprzedaż hurtowa odbywa się bezpośrednio z magazynu Spółki w Poznaniu.

SoftwareStudio jest partnerem biznesowym firmy Komputronik, która dostarcza profesjonalnych rozwiązań serwerowych oraz stacji roboczych.<


Polecamy: KOMPUTRONIK

Dystrybucja

Sprzedaż detaliczna Spółki jest prowadzona przez sklep internetowy www.komputronik.pl, który w opinii klientów oraz niezależnych czasopism branżowych jest najlepszym sklepem branży IT w Polsce, a także własne salony firmowe, salony patronackie oraz sieć autoryzowanych dealerów o statusie "KOMPUTRONIK PARTNER." Sprzedaż hurtowa odbywa się bezpośrednio z magazynu Spółki w Poznaniu. Obsługa klientów instytucjonalnych odbywa się przede wszystkim przez Dział Klientów Biznesowych, który poprzez oddziały w Poznaniu i Warszawie świadczy usługi dla klientów na terenie całej Polski.

Pozycja rynkowa

Spółka Komputronik jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym. Spółka systematycznie wzbogaca swoją, szeroką ofertę handlową o kolejne towary, produkty i usługi, przyczyniając się m.in. do poszerzania wiedzy, rozwoju technologicznego, czy wspomagania zarządzania przedsiębiorstwami, a tym samym do skuteczniejszej realizacji celów biznesowych swoich klientów. .

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl