Interlabel


Firma dostarcza nowoczesne zaawansowane rozwiązania dla firm w zakresie systemów automatyczne identyfikacji.

INTERLABEL - W ofercie firmy INTERLABEL znajdują się produkty do wdrożenia i obsługi systemów Automatycznej Identyfikacji opartych na kodach kreskowych, oraz coraz częściej stosowane systemy wykorzystujące technologię RFID. Firma INTERLABAL jako partner SoftwareStudio dostarcza nowoczesne zaawansowane rozwiązania dla firm w zakresie systemów automatycznej identyfikacji.9363110619896

Drukarki etykiet termiczne i termotransferowe

Najpowszechniejszym i najdoskonalszym sposobem wydruku etykiet z kodami krekowymi jast zadruk w drukarkach wykorzystujących technologię druku termotransferowego i bezpośredniego termicznego. W technologii termotransferowej obrazy tworzone są przez kontakt rozgrzanych elektrycznych głowic drukujących z kalką termotransferową, z której atrament przenoszony jest na etykiety. W technolagii bezpośredniego druku termicznego obraz tworzony jest przez bezpośredni kontakt rozgrzanych głowic ze specjalnym papierem. Technologię termiczną i termotransferową wykorzystuje się do druku etykiet z różnych materiałów z zastosowaniem różnych klejów, które umożliwiają umieszczenie etykiet z kodami kreskowymi na dowolnych przedmiotach. Specjalistyczne termiczne i termotransferowe drukarki etykiet firmy Zebra umożliwiają wydruk odpowiedniej jakości kodów kreskowych, a także znaków alfa- numerycznych, znaków graficznych, rysunków itp. Polecamy termotransferowe i termiczne drukarki etykiet, kodów kreskowych czołowego światowego producenta - firma Zebra Technologies. .

Czytniki kodów kreskowych

Proces Automatycznej Identyfikacji towarów, czy produktów rozpoczyna się od odczytania kodu kreskowego. Służą do tego czytniki, inaczej skanery kodów kreskowych, czytniki kodów umożliwiają zeskanowanie kodu kreskowego, zdekodowanie zawartej w nim informacji i przesłanie jej np. do komputera czy przenośnej bazy danych. Polecamy czytniki kodów kreskowych - ręczne, stacjonarne, wielokierunkowe, czytniki bezprzewodowe (łączność przez Bluetooth lub WiFi - czytniki radiowe) czołowych światowych producentów: MOTOROLA (SYMBOL), DATALOGIC (PSC), METROLOGIC. .

CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Kody kreskowe

Kody kreskowe stosowane są tam, gdzie informacja zapisana alfa-numerycznie wystarcza do powiązania obiektu z jego opisem w bazie danych. Popularność systemów Auto ID, opartych na kodach kreskowych, spowodowana jest między innymi niską ceną, łatwością wdrożenia i obecnością międzynarodowych standardów w zakresie symbolik kodów oraz ich stosowania.

KODY KRESKOWE

Systemy RFID

Systemy RFID działają na zasadzie kontroli przepływu towarów w oparciu o zdalny, poprzez identyfikatory - Tagi RFID, odczyt i zapis danych. Zaletą identyfikacji RFID jest fakt, iż może być z powodzeniem stosowana w warunkach przemysłowych, w których ze względu na zabrudzenia, wilgotność czy obecność środków chemicznych etykiety z kodem kreskowym uległyby zniszczeniu. Etykiety - Tagi RFID - ze względu na łączność radiową nie muszą być umieszczane w widocznym miejscu. Czytnik RFID może odczytać kilka etykiet, praktycznie równocześnie i natychmiast po znalezieniu się oznakowanego obiektu w zasięgu czytnika.
InterlabelInterlabel
DEMO