SoftwareStudio > Technologie > Drukarki etykiet Zebra

Drukarki etykiet Zebra


Drukarki etykiet Zebra to niewielkich rozmiarów, kompaktowe drukarki serii GK, które oferują najlepszą w swojej klasie szybkość.

DRUKARKI ETYKIET ZEBRA -

Drukarki etykiet Zebra GK420d, GK420t - to niewielkich rozmiarów, kompaktowe drukarki ZEBRA serii GK, GK420d i GK420t, oferują najlepszą w swojej klasie szybkość (do 127 mm na sekundę) i wydajność druku przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Standardowo wyposażone w dwa języki programowania EPL™ i ZPL®, możliwość zastosowania wewnętrznego print serwera, konstrukcja tworzona z naciskiem na trwałość i łatwość obsługi, sprawiają, iż drukarki serii GK420 będą cennym narzędziem w biurze, laboratorium czy służbie zdrowia.

;

Sposób druku

GK420d - termiczny; GK420t - termiczny i termotransferowy

Max szerokość druku

104 mm

Max długość druku

991 mm

Prędkość drukuPolecamy: DRUKARKI ETYKIET ZEBRA

Drukarki
drukarki etykiet zebra drukarki etykiet zebra
etykiet
drukarki etykiet zebra drukarki etykiet zebra
Zebra
drukarki etykiet zebra drukarki etykiet zebra

Zebra S4M

Drukarka etykiet Zebra S4M to termotransferowa drukarka etykiet dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnych, łatwych do skonfigurowania i obsługi urządzeń w atrakcyjnej cenie. Możliwość użycia dużych, 20 centymetrowych rolek z etykietami, pozwala na ich rzadszą wymianę, dzięki czemu skraca się czas przestojów i maksymalizuje wydajność pracy. Wyświetlacz LCD daje możliwość prezentowania informacji o stanie urządzenia, a ergonomiczna klawiatura ułatwia jego obsługę. Dzięki dużemu oknu podajnika w solidnej metalowej obudowie, można łatwo kontrolować stan mediów.
ZEBRA S4M

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl