Safetica Endpoint Supervisor

Safetica Endpoint Supervisor gruntownie kontroluje pracowników czy wykonują właściwie pracę. Szacowana jest ich aktywność, blokowane niepożądane czynności i informowane jest kierownictwo o powstałych problemach.

Safetica Endpoint Supervisor gruntownie kontroluje pracowników czy wykonują właściwie pracę. Szacowana jest ich aktywność, blokowane niepożądane czynności i informowane jest kierownictwo o powstałych problemach. Dlatego Safetica Endpoint Supervisor redukuje koszty pracy, oszczędza firmowe finanse i eliminuje problemy, powstające z niepożądanych działań pracowników.

Safetica Endpoint Supervisor gruntownie kontroluje pracowników czy wykonują właściwie pracę. Szacowana jest ich aktywność, blokowane niepożądane czynności i informowane jest kierownictwo o powstałych problemach. Dlatego Safetica Endpoint Supervisor redukuje koszty pracy, oszczędza firmowe finanse i eliminuje problemy, powstające z niepożądanych działań pracowników.

Korzyści Safetica Endpoint Supervisor
 • Zwiększ produktywność swoich pracowników przez blokowanie niepożądanych witryn i aplikacji
 • Uzyskaj szczegółową kontrolę nad pracą swoich pracowników.
 • Chroń swoje firmowe komputery przed szkodliwym oprogramowaniem, uruchamianym przez pracowników
 • Oszczędzaj poprzez limitowanie wydruków dla pracowników
 • Uniknij zmian procesów firmowych i ich kosztów
 • Osiągnij łatwo zgodność z przemysłowymi standardami, regulacjami i prawem
Obszary Safetica Endpoint Supervisor
 • Kontrola Aplikacji eliminuje uruchamianie niepożądanych i niebezpiecznych aplikacji przez Twój personel.
 • Kontrola Web blokuje pracownikom możliwość przeglądania witryn, które są niepożądane.
 • Kontrola Wydruków pozwala blokować drukowanie zbędnych dokumentów.
 • Efektywne Bezpieczeństwo oszczędza wydatków na bezpieczeństwo. Cała kontrola i nadzór jest przeprowadzany zdalnie za pomocą Konsoli Zarządzania Safetica.
 • Zgodność z Normami zapewnia łatwiejszą implementację standardów przemysłowych i zgodności z prawem.
< SAFETICA ENDPOINT SUPERVISOR - Safetica Endpoint Supervisor. Safetica Endpoint Supervisor gruntownie kontroluje pracowników czy wykonują właściwie pracę. Szacowana jest ich aktywność, blokowane niepożądane czynności i informowane jest kierownictwo o powstałych problemach. Dlatego Safetica Endpoint Supervisor redukuje koszty pracy, oszczędza firmowe finanse i eliminuje problemy, powstające z niepożądanych działań pracowników. Korzyści Safetica Endpoint Supervisor Zwiększ produktywność swoich pracowników przez blokowanie niepożądanych witryn i aplikacjiUzyskaj szczegółową kontrolę nad pracą swoich pracowników.Chroń swoje firmowe komputery przed szkodliwym oprogramowaniem, uruchamianym przez pracownikówOszczędzaj poprzez limitowanie wydruków dla pracownikówUniknij zmian procesów firmowych i ich kosztówOsiągnij łatwo zgodność z przemysłowymi standardami, regulacjami i prawem Obszary Safetica Endpoint Supervisor Kontrola Aplikacji eliminuje uruchamianie niepożądanych i niebezpiecznych aplikacji przez Twój personel.Kontrola Web blokuje pracownikom możliwość przeglądania witryn, które są niepożądane.Kontrola Wydruków pozwala blokować drukowanie zbędnych dokumentów.Efektywne Bezpieczeństwo oszczędza wydatków na bezpieczeństwo. Cała kontrola i nadzór jest przeprowadzany zdalnie za pomocą Konsoli Zarządzania Safetica.Zgodność z Normami zapewnia łatwiejszą implementację standardów przemysłowych i zgodności z prawem.

Monitorowanie poczty e-mail

Czy Twoi pracownicy komunikują się z konkurencją lub czy też rozsyłają dziesiątki głupich żartów ze śmiesznymi rysunkami? Odkryj, jakiego rodzaj pocztę elektroniczną wysyłają podczas godzin pracy. Odpowiedni kierownik w przypadku podejrzeo może uzyskad szczegółowe informacje o komunikacji pracowników, włącznie z załącznikami, które mogą zawierad poufne informacje.. SAFETICA. 2014-11-28
Monitorowanie poczty e-mail

Kategoryzacja witryn www

Które z witryn odwiedzanych przez pracowników odnoszą się do ich pracy, a które nie? Pozostaw tą kategoryzację programowi Safetica i zaoszczędź czas swojego kierownictwa. Safetica Endpoint Auditor zawiera dużą bazę witryn, pogrupowaną w kategorie i podkategorie. Kie- Endpoint Auditor produktywnosć nowa praca Pacownik wybiera jedynie, które kategorie są właściwe dla pracownika i jakie powinny być blokowane przez Safetica Endpoint Auditor. Nie musi ręcznie wskazywać jaka witryna zawiera np. gry on-line.. SAFETICA. 2014-11-27
Kategoryzacja witryn www

Monitorowanie witryn www

Odkryj, jakie witryny Twoi pracownicy zwiedzają podczas godzin pracy. Safetica prezentuje kierownictwu firmy jasno zorganizowane statystyki najczęściej odwiedzanych witryn i czasu na nich spędzanego. Witryny są pogrupowane zgodnie z kategoriami, ilością dostępów oraz wskaźnikiem produktywności. Bez znaczenia jakiej przeglądarki pracownik użyje - Safetica Endpoint Auditor przetwarza dane z nich wszystkich. Radzi sobie nawet z szyfrowanym protokołem HTTPS, który często jest używany przez pracowników do omijania aplikacji monitorujących.. SAFETICA AUDITOR. 2014-11-26
Monitorowanie witryn www

Safetica Supervisor

Każdego dnia Twoi pracownicy szkodzą danym Twojej firmy. Udają że pracują, używają dla prywatnych celów zasobów firmowych, kradną i gubią poufne dane. Oprogramowanie Safetica jest jedynym oprogramowaniem bezpieczeństwa na świecie, które chroni Twoją firmę przed wszystkimi szkodliwymi działaniami Twojego personelu: wyciekom poufnych danych, stratom finansowym i szkodom dla reputacji firmy. W tym samym czasie pokazuje również potencjalnie niebezpieczne zachowanie personelu, na długo zanim zdąży ono zagrozić Twojej firmie.. OCHRONA KOMPUTERÓW. 2014-11-24
Safetica Supervisor
Safetica Endpoint SupervisorSafetica Endpoint SupervisorSafetica Endpoint SupervisorSafetica Endpoint Supervisor
Safetica

Safetica

Programy Safetica SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje oprogramowanie Safetica, zapewnia wsparcie instalacji, konfiguracji, wdrożenia i serwisu rozwiązań Safetica.