Kerio Connect

Za pomocą Kerio Connect współdziel wiadomości, kalendarze i kontakty, planuj spotkania na każdej platformie. Połącz w jedno użytkowników Mac, Windows, Linux i urządzeń mobilnych.

Za pomocą Kerio Connect współdziel wiadomości, kalendarze i kontakty, planuj spotkania na każdej platformie. Połącz w jedno użytkowników Mac, Windows, Linux i urządzeń mobilnych. Korzystaj z Globalnej Listy Adresowej (GAL) i bądź w posiadaniu całościowej, spójnej bazy firmowych kontaktów.

Za pomocą Kerio Connect współdziel wiadomości, kalendarze i kontakty, planuj spotkania na każdej platformie. Połącz w jedno użytkowników Mac, Windows, Linux i urządzeń mobilnych. Korzystaj z Globalnej Listy Adresowej (GAL) i bądź w posiadaniu całościowej, spójnej bazy firmowych kontaktów. Zbierz wszystkie dane w jednym miejscu.

WebMail w Kerio Connect

W nowym webmailu przebudowane zostały architektura oraz interfejs użytkownika. Wpłynęło to na poprawę wydajności oraz wizerunku, który odpowiada współczesnym standardom aplikacji internetowych. W odpowiedzi na przyzwyczajenia klientów możliwe jest alternatywne korzystanie z dotychczasowej wersji Webmail. Serwer poczty Kerio Connect 8.0 rozszerza zakres klientów pracy grupowej z synchronizacją notatek.

Kerio Connect 8.0 może być już zainstalowany na platformie Microsoft Windows Server 2012, udostępniając pracę grupową i pełną funkcjonalność dla klientów. Użytkownicy systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 mogą używać Microsoft Internet Explorer 10 celem dostępu do poczty za pośrednictwem nowego klienta Kerio Connect.

< KERIO CONNECT - Kerio Connect . Za pomocą Kerio Connect współdziel wiadomości, kalendarze i kontakty, planuj spotkania na każdej platformie. Połącz w jedno użytkowników Mac, Windows, Linux i urządzeń mobilnych. Korzystaj z Globalnej Listy Adresowej (GAL) i bądź w posiadaniu całościowej, spójnej bazy firmowych kontaktów. Zbierz wszystkie dane w jednym miejscu. WebMail w Kerio Connect W nowym webmailu przebudowane zostały architektura oraz interfejs użytkownika. Wpłynęło to na poprawę wydajności oraz wizerunku, który odpowiada współczesnym standardom aplikacji internetowych. W odpowiedzi na przyzwyczajenia klientów możliwe jest alternatywne korzystanie z dotychczasowej wersji Webmail. Serwer poczty Kerio Connect 8.0 rozszerza zakres klientów pracy grupowej z synchronizacją notatek. Kerio Connect 8.0 może być już zainstalowany na platformie Microsoft Windows Server 2012, udostępniając pracę grupową i pełną funkcjonalność dla klientów. Użytkownicy systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 mogą używać Microsoft Internet Explorer 10 celem dostępu do poczty za pośrednictwem nowego klienta Kerio Connect.

Kerio Connect konfiguracja usług

Jedna z pozycji sekcji konfiguracji systemu Kerio Connect wyświetlo okno z listą usług . KERIO CONNECT. 2014-09-05
Kerio Connect konfiguracja usług

Kerio Connect Spam Filter

Konfiguracja filtrów antyspamowych w systemie Kerio Connect.. KERIO CONNECT. 2014-09-04
Kerio Connect Spam Filter

Statystyki Kerio Connect

Jedna z pozycji sekcji STATUS to statystyki, która wyświetla najważniejsze dane statystycznie systemu Kerio Connect.. KERIO CONNECT. 2014-09-03
Statystyki Kerio Connect

Kerio Connect

Raport przedstawia graficznie ilość wysyłanych wiadomości przez system Kerio Connect.. KERIO CONNECT. 2014-09-02
Kerio Connect

Kerio Connect

Lista użytkowników systemu Kerio Connect pozwala przeglądać i zarządzać kontami systemu. Dane wyświetlane są w tabeli z podstawowymi informacjami.. KERIO CONNECT. 2014-09-01
Kerio Connect

Kerio Connect

Po zalogowaniu do platformy Kerio Connect wyświetlane jest okno podzielone na dwie części. Po lewej stronie drzewko nawigacji po poszczególnych elementach systemu Kerio Connect. W prawym oknie wyświetlane są informacje o licencji, terminie Maintenance czy systemie operacyjnym na którym działa system Kerio Connect.. KERIO CONNECT. 2014-08-31
Kerio Connect

Kerio Connect

Administrator oprogramowania Kerio Connect - kolejka komunikatów. KERIO CONNECT. 2014-08-03
Kerio Connect

Kerio Connect

Administrator oprogramowania Kerio Connect - konfiguracja grup użytkowników. KERIO CONNECT. 2014-08-02
Kerio Connect

Kerio Connect

. KERIO CONNECT. 2014-08-01
Kerio Connect

Kerio Connect

Administrator oprogramowania Kerio Connect - definicje aliasów.. KERIO CONNECT. 2014-07-31
Kerio Connect
Kerio Connect Kerio Connect Kerio Connect Kerio Connect Kerio Connect
Kerio

Kerio

Programy Kerio SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje programy Kerio, zapewnia wdrożenia i serwis oraz usugi hostingu.