Kerio Workspace

Ściągaj i organizuj pliki dla szybkiego dostępu z poziomu przeglądarki internetowej, kiedy tylko chcesz i w dowolnym miejscu na platformie Kerio Workspace. Rozpoczęcie pracy poprzez stworzenie prostej strony i notatki do projektu, spotkania, innych notatek, plików, lub pomysłów .

Ściągaj i organizuj pliki dla szybkiego dostępu z poziomu przeglądarki internetowej, kiedy tylko chcesz i w dowolnym miejscu na platformie Kerio Workspace. Rozpoczęcie pracy poprzez stworzenie prostej strony i notatki do projektu, spotkania, innych notatek, plików, lub pomysłów . Zaproś członków swojego zespołu do przeglądania i edycji zawartości.

Ściągaj i organizuj pliki dla szybkiego dostępu z poziomu przeglądarki internetowej, kiedy tylko chcesz i w dowolnym miejscu na platformie Kerio Workspace. Rozpoczęcie pracy poprzez stworzenie prostej strony i notatki do projektu, spotkania, innych notatek, plików, lub pomysłów . Zaproś członków swojego zespołu do przeglądania i edycji zawartości. Zaobserwujesz rosnącą produktywność niemalże natychmiast. Stwórz prostą stronę internetową ze zwykłego tekstu, lub ciekawie prezentujące z funkcją mashup dla bibliotek plików, zdjęć, tekstów, kolorów tła, tabel, filmów, komentarzy i hiperłączy. Możesz sam nadać in nazwę. Organizuj informacje w dedykowanych przestrzeniach. Mogą one mieć dowolną liczbę stron. Jeśli nie odpowiada Ci lokalizacja danej strony, zwyczajnie przenieść ją do lepszej, w innej przestrzeni. Włącz Kerio Workspace do nowego serwera plików. Organizuj pliki w bibliotekach. Wysyłaj pliki różnych typów i przeglądaj je bezpośrednio z przeglądarki.

Udostępnianie treści w Kerio Workspace

Projektuj strony z łatwością i udostępniaj ich ciekawą zawartość. Możesz również dostosować dostęp od globalnego do tajnego.

Edytuj dokumenty w Kerio Workspace

Przechowywanie dokumentów w centralnej lokalizacji i natychmiastowe udostępnianie zmian.

 

< KERIO WORKSPACE - Kerio Workspace . Ściągaj i organizuj pliki dla szybkiego dostępu z poziomu przeglądarki internetowej, kiedy tylko chcesz i w dowolnym miejscu na platformie Kerio Workspace. Rozpoczęcie pracy poprzez stworzenie prostej strony i notatki do projektu, spotkania, innych notatek, plików, lub pomysłów . Zaproś członków swojego zespołu do przeglądania i edycji zawartości. Zaobserwujesz rosnącą produktywność niemalże natychmiast. Stwórz prostą stronę internetową ze zwykłego tekstu, lub ciekawie prezentujące z funkcją mashup dla bibliotek plików, zdjęć, tekstów, kolorów tła, tabel, filmów, komentarzy i hiperłączy. Możesz sam nadać in nazwę. Organizuj informacje w dedykowanych przestrzeniach. Mogą one mieć dowolną liczbę stron. Jeśli nie odpowiada Ci lokalizacja danej strony, zwyczajnie przenieść ją do lepszej, w innej przestrzeni. Włącz Kerio Workspace do nowego serwera plików. Organizuj pliki w bibliotekach. Wysyłaj pliki różnych typów i przeglądaj je bezpośrednio z przeglądarki. Udostępnianie treści w Kerio Workspace Projektuj strony z łatwością i udostępniaj ich ciekawą zawartość. Możesz również dostosować dostęp od globalnego do tajnego. Edytuj dokumenty w Kerio Workspace Przechowywanie dokumentów w centralnej lokalizacji i natychmiastowe udostępnianie zmian.  

Kerio Workspace

. KERIO WORKSPACE. 2014-08-09
Kerio Workspace

Kerio Workspace

. KERIO WORKSPACE. 2014-08-08
Kerio Workspace

Kerio Workspace

Logowanie do programu Kerio Workspace wymaga podania nazwy użytkownika oraz jego hasła.. KERIO WORKSPACE. 2014-08-07
Kerio Workspace

Kerio Workspace

Moduł Active Session programu Kerio Workspace wyświetla listę otwartych po stronie serwera sesji.. KERIO WORKSPACE. 2014-08-06
Kerio Workspace

Kerio Workspace

Okno Store Menagment podaje wykorzystanie zasobów oraz dostępny zakres.. KERIO WORKSPACE. 2014-08-05
Kerio Workspace

Kerio Workspace

Witryna startowa aplikacja Kerio Workspace dzieli ekran na dwie części. Lewa strona zawiera Menu w trybie drzewka do nawigacji pomiędzy modułami, po prawej stronie w głównym oknie podstawowe informacje o systemie Kerio Workspace.. KERIO WORKSPACE. 2014-08-04
Kerio Workspace
Kerio Workspace Kerio Workspace Kerio Workspace Kerio Workspace Kerio Workspace
Kerio

Kerio

Programy Kerio SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje programy Kerio, zapewnia wdrożenia i serwis oraz usugi hostingu.