Multi Language

Uzytkownicy zdalni systemu magazynowego to nie zawsze klienci operujący językiem polskim. Klientem magazynu mogą być osoby z innych krajów, dla których program wyświetlający komunikaty po polsku jest mało przydatny.

Uzytkownicy zdalni systemu magazynowego to nie zawsze klienci operujący językiem polskim. Klientem magazynu mogą być osoby z innych krajów, dla których program wyświetlający komunikaty po polsku jest mało przydatny. potrzebne jest wiec narzędzie, które pozwoli na wyświetlanie ekranów w jezyku określonym indywidualnie dla zalogowanego użytkownika.

Uzytkownicy zdalni systemu magazynowego to nie zawsze klienci operujący językiem polskim. Klientem magazynu mogą być osoby z innych krajów, dla któych program wyświetlający komunikaty po polsku jest mało przydatny. Potzrebne jest wiec narzędzie, które pozwoli na wyświetlanie ekranów w jezyku określonym indywidualnie dla zalogowanego użytkownika.

Domyślnie wszystkie formualrze wyświetlane na ekranie ustawione są w języku polskim. Elastyczność oprogramowania do zarządzania magazynem WMS pozwala zdefiniować dowolny system opisów i odpowiednio skonfigurować słownik tłumaczeń. Użytkownik logując się do programu jest identyfikowany na podstawie przypisanego kodu kraju (wersji językowej) a komunikaty wyświetlane na ekranie zostają zastąpione zdefiniowanymi w słowniku danego kraju.

Tłumaczenie odbywa się dynamicznie "w locie" po stronie serwera i dotyczy w roli klienta elementów programu:

  • MENU użytkownika
  • Rejestry i tabele - tłumaczenia nagłówków kolumn - zawartość bazy danych pozostaje bez zmian - oryginalna treść
  • Formualrze dopisywania dokumentów i kartotek
< MULTI LANGUAGE - Multi Language. Uzytkownicy zdalni systemu magazynowego to nie zawsze klienci operujący językiem polskim. Klientem magazynu mogą być osoby z innych krajów, dla których program wyświetlający komunikaty po polsku jest mało przydatny. potrzebne jest wiec narzędzie, które pozwoli na wyświetlanie ekranów w jezyku określonym indywidualnie dla zalogowanego użytkownika. Domyślnie wszystkie formularze wyświetlane na ekranie ustawione są w języku polskim. Elastyczność oprogramowania do zarządzania magazynem WMS pozwala zdefiniować dowolny system opisów i odpowiednio skonfigurować słownik tłumaczeń. Użytkownik logując się do programu jest identyfikowany na podstawie przypisanego kodu kraju (wersji językowej) a komunikaty wyświetlane na ekranie zostają zastąpione zdefiniowanymi w słowniku danego kraju. Tłumaczenie odbywa się dynamicznie "w locie" po stronie serwera i dotyczy w roli klienta elementów programu: MENU użytkownikaRejestry i tabele - tłumaczenia nagłówków kolumn - zawartość bazy danych pozostaje bez zmian - oryginalna treść formularze dopisywania dokumentów i kartotek
Multi LanguageMulti LanguageMulti Language
Magazyn WMS.net

Magazyn WMS.net

Program magazynowy WMS do obsługi magazynu wysokiego składowania. System WMS dla firm logistycznych, świadczące usługi magazynowa, konfekcjonowania. Program magazynowy - obsługa magazynu wysokiego składowania w firmach produkcyjnych i handlowych. Integracja online z firmami kurierskimi.